03.08.2018 Skeyndor | Vislabākā ārstēšana plankumiem ir profilakse

VISLABĀKĀ ĀRSTĒŠANA PLANKUMIEM IR PROFILAKSE


Vislabākā ārstēšana plankumiem ir profilakse


Protams, Jūs kādreiz esiet apdeguši saulē un novērojat, kā pēc tam āda sabojājas un rodas kairinājums. Bet par to kaitējums no intensīvas saules gaismas nebeidzas. Dziļākos ādas slāņos starojums iedarbojās šūnu līmenī, paātrinot ādas novecošanos, kas savukārt izraisa tumšus plankumus un grumbas.

Bet diemžēl fotonovecošanas pazīmes neparādās tūlīt pēc sauļošanas, bet gan laika gaitā uzkrājas, un tikai pēc tam kļūst pamanāmi. Tāpēc pigmentācijas plankumi no saules apdegumiem var parādīties daudzus gadus vēlāk, un to būs jo vairāk, jo ilgāk visas jūsu dzīves laikā jūs esat bijuši zem saules stariem bez pienācīgas aizsardzības.

Tieši tāpēc saules aizsarglīdzekļi ir vispiemērotākais veids, kā atbrīvoties no to pigmentācijas plankumu parādīšanās, kas saistīti ar sauli.

Kā novērst plankumu parādīšanos?


Kā jau minēts iepriekš, saules aizsarglīdzekļi ir labākie ikdienas līdzekļi, lai cīnītos ar pigmentācijas plankumu tapšanu. Ir ļoti svarīgi izvēlēties tādu krēmu ar nepieciešamu tieši jums fotoaizsardzību no saules.

Aizsardzība pret sauli ikdienas lietošanai.

BB Cream un CC Cream – mitrinoši krēmi ar saules aizsargkrēmu efektu, ideāli piemēroti ikdienas lietošanai, ja saules iedarbība nav īpaši intensīva. Turklāt ikdienai laba izvēle būs kompakta dekoratīvā kosmētika ar saules aizsardzības koeficientu, jo tā ir ērta lietošanai visu dienu.

Aizsardzība no plaša spektra saules stariem.

Pludmales vai baseina apmeklēšana, ceļojumu kalnos vai vienkārša pastaiga – vienmēr, kad mēs ilgu laiku atrodamies ārpus mājām, nepieciešamības izmantot līdzekļius ar plašu spektru saules aizsardzību. Šādiem līdzekļiem vajadzētu aizsargāt pret UVA, UVB un infrasarkano starojumu.

Šim nolūkam ir piemērota visa sauļošanās līdzekļu Sun Expertise līnija. Jums tikai jāizvēlas tie līdzekļi, kas vislabāk atbilst jūsu ādas tipam un saules iedarbībai, kā arī jūsu vēlmēm formāta un faktūras ziņā.

Ļoti delikātai vai sauļojamai ādai mēs iesakām izmantot saules aizsarglīdzekļus ar Blue Light tehnoloģiju.

Plankumu likvidēšana uz sejas.

Ja jums jau ir parādījušies tumši plankumi, SKeyndor arsenālā pastāv procedūras, kas var palīdzēt atsvaidzināt ādu un dot depigmentācijas efektu, kas samazinās plankumu izmērus un stabilizēs ādas toni.

Atvadieties no plankumiem ar Urban White.

Visa Skeyndor Urban White līnija ir īpaši izstrādāta, lai uzlabotu izskatu ādai ar plankumiem. It īpaši atjaunojošais nakts serums dod spēcīgu balinošu iedarbību, jo satur augstu depigmentējušo aktīvo vielu koncentrāciju.

Atjauniniet ādu ar Dermapeel Pro.

Ja jums ir nepieciešams ātri un dziļi atjaunot ādu, jums palīdzēs DermaPeel Pro produkti, kuriem ir raksturīga intensīva pīlinga efekts. Piemēram, ResurfacingPeel Concentrate.


Skeyndor arsenālā ir īpašas profesionālas procedūras, lai ietekmētu pigmentācijas plankumus. Tādēļ, lai uzlabotu mājas aprūpes rezultātus, noteikti jāgriežas pie sava kosmetologa.

Preces jutīgas ādas kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: