05.11.2019 Skeyndor | The Luxury Elixir kosmētikas līnijas Timeless Prodigy

THE LUXURY ELIXIR KOSMĒTIKAS LĪNIJAS TIMELESS PRODIGY

SKEYNDOR atkal mūs iepriecina ar jaunumu Timeless Prodigy kosmētikas līnijas – Luksusa Eliksīrs.

Timeless Prodigy kosmētikas līnijas – The Luxury Elixir ir ekskluzīvs intensīvs procedūru kurss, izmantojot evolucionāro daudzgēnu tehnoloģiju, kura balstīta uz perfektu trīs šūnu atjaunošanās stratēģiju kombināciju, kuras tiek izmantotas trīs secīgās fāzēs un ir paredzētas, lai apturētu un mainītu laika ietekmi uz jūsu ādu.

Laika gaitā āda ir pakļauta diviem faktoriem, kas veicina tās novecošanos:

 • ŠŪNU ENERĢĒTIKA UN DZĪVES SPĒJA. Šūnu enerģijas zudums noved pie ādas novecošanās.
 • ŠŪNU STRESS. Stress bojā ādu, izraisot nevēlamas redzamas novecošanās pazīmes – grumbiņas, elastības zudumu un ādas mirdzuma trūkumu.

The Luxury Elixir apvieno inovatīvo koncepciju, kas pārvērš šo produktu par īstu secīgu pretnovecošanās iedarbības eliksīru.

Tā ir oriģināla formula kura ietver vairāk nekā 20 spēcīgu aktīvo vielu, tai skaitā augšanas faktori, proteoglikanus, balto trifeļu Pjemonta ekstrakts tefroziju violetu, kā arī damaskas rozes un savvaļas olīves cilmes šūnas priekš ekskluzīvam atjaunojošam rezultātam.

Augu lipīdus frakcija, kura ir iegūta no savvaļas olīves cilmes šūnām:

 • Šūnu eļļa uzlabo enerģijas mitohondriju iespēju un tādējādi novērš enerģētisko šūnu novecošanos.
 • Ļauj atgūt optimālu enerģētisko līmeni šūnu.
 • Uzlādē ādu ar enerģiju un atjauno tās vitalitāti.

Ta ir pirmā aktīvā viela, kura ir izveidota, kra cīnās ar enerģētisko šūnu novecošanu, izmantojot ietekmi uz mitohondriju sinapses. Viņš ieguva 1-mo balvu kā labākais aktīvais komponents sadaļā ” INOVĀCIJAS ZONA ” izstādē IN-COSMETICS 2019.

Sēklu ekstrakts purpursarkanās tefrozijas:

 • Palīdz novērst kaitīgo stresa iedarbību.
 • Pazemina kortizola (stresa hormona) ādas šūnās.
 • Uzlabo sejas ādas toni un piešķir ādai mirdzumu.

Sēklu ekstrakts purpursarkanās tefrozijas ir saņēmis 1-mo balvu kā labākais aktīvā viela sadaļā ” INOVĀCIJAS ZONA ” izstādē IN-COSMETICS 2016. Šis ekstrakts ir iegūst no indijas auga, kuru izmanto ajurvēdā, pateicoties savai labvēlīgai iedarbībai uz ādas.

The Luxury Elixir – tas ir intensīvs 30 dienu kurss- dienas un nakts izmantošanā, kas ietver sevī ideālu kombināciju- trīs estētisko atjaunošanās stratēģijas:

 1. Lai aktivizētu šūnu dalīšanās.
  Pirmajā posmā palielinas šūnu daudzumu skaits. Atjaunojas dzīvesspēks un ādas blīvumus. Pateicoties spēcīgam antistressa efekta samazinas kortizola līmenis ādā.
 2. Šunu kvalitātes uzlabošana.
  Otrajā posmā notiek šūnu kvalitātes uzlabošana un to novecošanās sākumu tiek atlikst. Āda atgūst tvirtumu un nostiprinās.
 3. Stimulē šūnu aktivitāti.
  Trešajā posmā šūnu funkcionālais potenciāls tiek reizinats. Izteikts stimulējošs effects piešķir ādai mirdzumu un samazina redzamās krunciņas. Ādas dzīvesspēks tiek atjaunots un tiek panākts pozitīvs efects cīņā pret šūņu enerģētisko novecošanu.

ATKLĀJIET PRIEKŠ SEVIS GREZNU JAUNĪBAS RITUĀLU AR SĒRĪJU

“TIMELESS PRODIGY” NO SKEYNDOR!

TIMELESS PRODIGY


Skeyndor | Timeless Prodigy | Эликсир класса Люкс

THE LUXURY ELIXIR

Ir ekskluzīvs intensīvs procedūru kurss, izmantojot evolucionāro daudzgēnu tehnoloģiju, kura balstīta uz perfektu trīs šūnu atjaunošanās stratēģiju kombināciju, kuras tiek izmantotas trīs secīgās fāzēs un ir paredzētas, lai apturētu un mainītu laika ietekmi uz jūsu ādu.

Visi produkti Timeless Prodigy Jūs varat atrast mūsu veikalā.