Skeyndor | SPA | Senses

SKEYNDOR SPA – ATVESEĻOŠANAS PROCEDŪRU KOMPLEKSS


SPA – atveseļošanas procedūru komplekss ar jūras, termālo, minerālo ūdeni, jūras aļģēm, ārstnieciskiem augiem, minerāliem, ārstnieciskiem māliem, kuru mērķis – ķermeņa, dvēselas un emociju harmonijas atjaunošana. Tā ir holistiskā kopšana, tostarp reģenerācijas, sejas un ķermeņa ādas atjaunināšanas un atjaunošanas programmas.

SPA kopšanā ir iesaistītas visas cilvēku sajūtas: dzirde, redze, garša, oža, tauste. Tur, kur ķermenim ir komforti, dvēselei arī ir komforti. Īpašajā SPA-procedūru atmosfērā patīkamas puskrēslas, klusās mūzikas un burvīgu aromātu ietekmē cilvēks pilnīgi atslābinās, iegūst harmonijas sajūtu, garīgu līdzsvaru un fizisku veselību. Asinis tiek piesātinātas skābekli, toksīni izvadīti no organisma, kā rezultātā tiek uzlabots ādas izskats, tiek paaugstināts dzīvības tonuss, tiek uzlabota darbspēja un garastāvoklis, pazūd stīvums locītavās, un gaita kļūst vieglāka.

SPA-programmas palīdz uzlabot figūru, veicina tievēšanu, ķermeņa atjaunināšanu un tā atjaunošanu pēc operācijas. SPA-procedūras ir ideāli piemērotas spriedzes samazināšanai, spēku atjaunošanai, ķermeņa un dvēseles harmonijas iegūšanai.

Izmantojot dabas dāvanas – meža un kalnu gaisu, sāls alas, termālos ūdeņus, kūdru, dubļus, jūras sāli, jūras aļģes un citus ārstnieciskus avotus, jūs varat pasargāt sevi no daudzām veselības problēmām un atrisināt jau esošās problēmas. Šī ir galvenā SPA-terapijas vērtība. SPA-procedūras lietošana – tā ir iespēja ikvienam saglabāt jaunību ilgāk, dzīvot aktīvu dzīvesveidu , saglabāt labu veselību un ideālu figūru.


GEMO-THERMAL

Atjaunojoša, reģenerējoša programma, kuras pamatā ir dārgakmeņu un termālā ūdens mikrodaļiņu lietošana.

BOTĀNICAL SPICE

Holistiskās programmas uz augu ekstraktu pamata.

ORIENTAL SAJŪTAS

Holistiskā kopšana, kuras pamatā ir austrumniecisku garšvielu, ēterisko eļļu, manuālo metožu sinerģētiskā iedarbība, maksimālā harmonias un līdzsvara stāvokļa sasniegšanai.


KOSMĒTISKIE LĪDZEKĻI SPA PROCEDŪRĀM