SKEYNDOR - SPECIĀLISTIEM

SPECIĀLISTIEM


ĀDAS KOPŠANAS AR SKEYNDOR KOSMĒTIKU

SKEYNDOR galvenokārt rūpējas par savu produktu izcilu kvalitāti. Kompānijas mērķis ir piedāvāt klientiem premium klases kvalitatīvu kosmētikas produkciju, stiprinot lojalitātes attieksmi pret savu kosmētiskas zīmolam.

SKEYNDOR pieder pētnieciska bāze, ražošana, augsti kvalificēti speciālisti: bioķīmiķi, dermatologi, farmaceiti. Produktu sortiments aptver lielu diapazonu visos salona pakalpojumos virzienos: ādas kopšanu, sejas un ķermeņa kopšanu sievietēm un vīriešiem, sauļošanās un Make-up līniju.

SKEYNDOR garantē produktu kvalitāti, pateicoties ciešai sadarbībai ar Barselonas valsts Universitāti, vairākas nozarēs, kur piedalās ar jaunās sastāvdaļas un faktūru izstrādes testēšanai, apvienojot tekstilpreces un kosmētikas līdzekļus, lai panāktu efektīvāku rezultātu uzlabojot ādas struktūru un ķermeņa formu modelēšanai.

SKEYNDOR savā ražošanā izmanto tikai BIO tehnoloģijas jūras un augu materiālus. Uzņēmums vienmēr veic dermatoloģijas testus lai nodrošinātu pilnīgu drošību ādas kopšanas līdzekļiem.

SKEYNDOR produkcija veiksmīgi izturēja testēšanu neatkarīgā Francijas laboratorijā un saņēma atzinību, par kosmētikas atbilstību visiem standartiem. Produkcija ir hipoalerģiska un efektīva.

SKEYNDOR – ir ļoti efektīvas procedūras un unikālie masāžas paņēmieni, kā arī liels sortiments mājas ādas kopšanas līdzekļiem. Jebkuram ādas tipam, jebkādai estētiskai problēmai, kompānija piedāvā individuālu risinājumu. Katra profesionāla līnija ir vērsta uz redzamo spilgtu rezultātu. SKEYNDOR izveidoja unikālās profesionālās līnijas kosmetologiem, dermatologiem, grima māksliniekiem; vīriešiem un sievietēm; visam vecumam un ādas tipam. Katra līnija ir iespējams atrast procedūras aprakstu “soli pa solim”, kas ļauj optimizēt laika un enerģijas izmaksas.

SKEYNDOR ļauj paplašināt salona profesionālās iespējas, nodrošināt produktus izstrādātu ar augstāko tehnoloģiju un apmierināt visprasīgākā klienta vajadzības.

SKEYNDOR attiecina uz savām priekšrocībām: augstākas tehnoloģijas produkti, elegants un praktisks iepakojums, atbilstība kombināciju standartiem, stila dizains par mērenu cenu. Tas vis dod iespēju nodrošināt salonus ar visaugstākās kvalitātes kosmētiskām proceduāram, kā arī piedāvā augstas kvalitātes mājas kopšanas produktus saviem klientiem.


SĒRIJAS KOSMĒTIKAS PRODUKTU SKEYNDOR PROFESSIONAL SEJAISĒRIJAS KOSMĒTIKAS PRODUKTU SKEYNDOR PROFESSIONAL ĶERMENIMKOSMĒTISKO PRODUKTU SĒRIJAS: SKEYNDOR PROFESSIONAL SPA PROCEDŪRĀM