17.01.2017 Seminārs Skeyndor - Timeless Prodigy

Seminārs-prezentācija jaunā kolekcija “SKEYNDOR” – TIMELESS PRODIGY


2017. gadā, 7. februārī 11:00 – 15:00


Aicinām Jūs piedalīties jaunās “SKEYNDOR” kolekcijas seminārā-prezentācijā

TIMELESS PRODIGY

Semināru vadīs galvenais Skeyndor Academy treneris – Margaret Beales (Spānija).

Uzņēmums Skeyndor, kurš ir apbalvots ar neskaitāmām prestižas balvām par zinātnisku pieeju ādas kopšanai, 2016. gadā 21. novembrī Madridē karalienes Sofijas mākslas centrā, tika prezentēta jauna atjaunojošā sērija sejas kopšanai – TIMELESS PRODIGY. Ekskluzīvājā prezentācijā, pulcējās vairāk par 400 profesionālu kosmetologu lai iepazīstinātu ar jaunākiem uzņēmuma sasniegumiem.

Daudzus gadus kompānijas laboratorijā tika veikti zinātniskie pētījumi un notika jaunās līnijas pārbaudes. Tika veikti vairāk nekā 130 klīniskie pētījumi, iesaistot vairāk nekā 500 cilvēkus. Un, lūk, tagad Skeyndor ar lepnumu piedāvā – TIMELESS PRODIGY līniju, kas izstrādāta, pielietojot jaunākās tehnoloģijas ādas atjaunošanā – Multigenic Technology, kas spēj pagriezt laiku atpakaļ.

TIMELESS PRODIGY ar Multigenic Technology tehnoloģiju – ir jauns līmenis kosmētikas līdzekļos, kas stimulē jaunības gēnu ekspresiju, palēninot šūnu novecošanu un palīdz viņiem atjaunoties.

Lai ievērojami atjaunotu ādu un uzturēt to lieliskā stāvoklī, TIMELESS PRODIGY līnijā ir iekļauti ādas kopšanas produkti, gan arī ādas ārstēšanās produkti. Skeyndor pētnieki atrada un izmantoja triju galveno atjaunošanas stratēģiju ideālo kombināciju:

• Stimulē šūnu veidošanu
• Uzlabo šūnu kvalitāti
• Pastiprina šūnu funkciju

Jauno šūnu augšanai un stimulācijai tiek izmantotas franču Damaskas rozes cilmes šūnas, kas samazina grumbu veidošanos un stimulē šūnu reģenerāciju.

Šūnu kvalitātes uzlabošanu veicina balto trifeļu (rūpīgi savākti Itālijā ) ekstrakts, viņš palielina šūnu dzīves ilgumu uz 30%.

Proteoglycan и Kombucha tea nodrošina šūnu funkcijas pastiprināšanu, izlīdzina ādas tekstūru un ādas blīvumu, nodrošina tās elastību.

Atjaunojoša līnija TIMELESS PRODIGY ir pārstāvēta ar lieliskiem produktiem, kas spēj nodrošināt redzamus rezultātus jau 28 dienu laikā.

Semināra norises vieta: konferenču zāle «Stikla zāle», HOTEL BERGS, Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85, Rīga

Semināra norises laiks: 7. februārī 2017. gada no 11:00 līdz 15:00 (ar kafijas pauzi)

Papildus informācija un pieraksts: www.sianbeauty.lv, info@sianbeauty.lv, tel. +371 25133566

Semināra laikā dalībnieki varēs saņemt 15% atlaidi visiem Skeyndor produktiem.

Kosmetologiem ir iespēja saņemt kredītstundas par programmu noklausīšanos – viena noklausīšanās stunda ir pielīdzināma vienai kredītstundai.

Nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās.

Laipni lūdzam semināra-prezentāciju jaunā kolekcija “SKEYNDOR” – TIMELESS PRODIGY.

Publikācijas Tag: