21.09.2016 Skeyndor Academy Barcelona 2016

Sceyndor Academy 2016


Barselona , 2016


Skeyndor Academy – Baltijas desants.

Apmācību programmu cikls Skeyndor Academy – speciāli izveidots priekš profesionāliem kosmetologiem. Mācību programmas koncentrētas uz iepazīšanos ar jaunākajiem uzņēmuma sasniegumiem inovatīvo kosmētikas produktu ražošanā kā arī attīstīt prasmes un paņēmienus strādājot ar Skeyndor produktiem.

Šā gada septembrī,  kosmetologu komanda no Latvijas, Lietuvas, un Igaunijas apmeklēja mācību semināru Skeyndor Barselonā. Ilgstošā vizīta laikā izdevās iepazīties ar visiem kosmētikas produktu ražošanas posmiem, sākot no pētnieciskās laboratorija līdz gatavas produkcijas ražošanai kā arī Skeyndor kosmētikas akadēmiju.

Īpaša uzmanība tika pievērsta darbam ar speciālām Skeyndor iekārtām kuras palīdz kosmetologiem ikdienas darbā, ādas testēšanas metodikā, kā arī paņēmienu veidiem un līdzekļiem ādas virsmas atveseļošanai, kas ļauj sasniegt perfektu izskatu.

Draudzīgu un nepiespiestu atmosfēru, nodrošināja  personīgi Skeyndor kompānijas vadītājs Jordi Morcillo, ļāva iegūt daudz jaunas un noderīgas informācijas par visu kosmētisko produktu tehnoloģisko ražošanas ciklu uzņēmumā.

Par noslēpumiem darbā ar Skeyndor zīmola kosmētiskiem produktiem stāstīja starptautiskais treneris Skeyndor Academy – Margaret Beales. Ir grūti atrast cilvēku, kurš vairāk mīlētu savu darbu, nekā Margaret. Katra viņas prezentācija ir neliela teātra izrāde, kura ir pieiejama un saprotama, pat bez tulkojuma. Margaret apmāca un iepazīstina visus ar  vissīkākām Skeyndor produktu niansēm.

Visi semināra dalībnieki, pat tie, kas ilgi un rūpīgi strādā ar Skeyndor kosmētiku varēja iegūt daudz jauna un noderīga , lai  turpmāk izmantot savā ikdienas praksē.

Mūsu kosmetologu komanda, pateicas Skeyndor un personīgi Jordi Morcillo un Margaret Beales par iespēju iepazīties ar zīmola jaunumiem, par iespēju komunicēt ar profesionāliem kuri perfekti pārzina savu darbu,  un par lieliski pavadīto laiku, ne tikai semināra brīdi, bet arī ārpus tā.

Publikācijas Tag: