Privātuma atruna un sīkdatņu izmantošana

Tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas nodrošina plašākas tīmekļa vietnes izmantošanas iespējas. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē tīmekļa vietni, tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

Mēs izmantojam analītikās sistēmas, piemēram, Google analytics. Sīkdatnes var būt īslaicīgas vai seansālās (session cookies), kā arī pastāvīgās. Sīkdatnes uzstāda un pārvalda pati vietne un tās tiek izmantotas, lai apkopotu anonīmus datus analītiskajiem mērķiem par lietotāja apmeklējumiem un uzvedību tīmekļa vietnē, kā piemēram:

  • informāciju par Jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnes sadaļām un laiku, ko pavadījāt apskatot šīs sadaļas;
  • informāciju par avotu (tīmekļa vietne, meklētājs, sociālie tīkli u.tml.), no kura Jūs ienācāt tīmekļa vietnē;
  • informāciju par IP adrese, tīmekļa pārlūkprogrammu, datora operētājsistēmu, ierīci un tās ekrāna izšķirtspēju, kuru Jūs izmantojat, apmeklējot tīmekļa vietni;
  • meklēšanas pieprasījumiem vietnē, to rezultātiem un apmeklētāju ID;
  • u.tml.

Šī informācija ir nepieciešama, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un statistikas apkopošanu, ar mērķi analizēt un uzlabot tīmekļa vietni atbilstoši vietnes apmeklētāju vajadzībām.

Jebkura informācija, kas tiek ievākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām, un netiek izmantota citiem mērķiem, kas nav norādīti Noteikumos. Tiek uzskatīts, ka mūsu vietnes lietotāji ir piekrituši sīkfailu izmantošanai, ja viņu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkfailu pieņemšana. Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, mainot sīkdatņu saņemšanas iestatījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā (Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari u.tml.). Ja jūs vēlaties, jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā automātiski atspējotu tos, vai lai tā Jūs informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkfailu. Šie iestatījumi parasti ir pieejami pārlūkprogrammas opciju vai preferenču izvēlnē. Lūdzu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas palīdzības funkciju, lai veiktu nepieciešamos iestatījumus.

Brīdinām Jūs, ka, atsakoties no sīkdatņu izmantošanas, Jums nebūs iespējams izmantot visas tīmekļa vietnes piedāvātās iespējas.

Ja, aizpildot pieteikuma formas vai sazinoties ar mums caur e-pastu, Jūs atklājat savu vārdu, uzvārdu, personas kodu vai citus Jūsu identifikācijas datus, Jūs piekrītat, ka šos datus var apstrādāt.

Izlasīt pilnībā Privātuma politika.