PRIVĀTUMA POLITIKA

I. KOPĒJĀ INFORMĀCIJA

SIA “SIAN TRADE” (tālāk – Datu pārvaldītājs) ar šo privātuma politiku (tālāk – Privātuma politiku) nosaka personas datu apstrādes nosacījumus, izmantojot Datu pārvaldītāja interneta vietnē www.sianbeauty.lv (tālāk – Vietne). Privātuma politikā norādītie nosacījumi tiek piemēroti katru reizi, kad Jūs vēlaties piekļūt pie satura un / vai pakalpojuma, neatkarībā no tā, kādu ierīci ( datoru, mobīlo telefonu, planšeti, televīzoru u.c.) izmantojat.

Datu pārvaldītāja rekvizīti:
SIA “SIAN TRADE”
Mazā Krūmu iela 3 – 57, Rīga, Latvija, LV-1069
+371 251 33 5 66  |   info@sianbeauty.lv
Uzņēmuma kods: 50103834201

Ļoti svarīgi, lai Jūs rūpīgi izlasītu Privātuma politiku, jo katru dienu atrodoties Datu pārvaldītājam piederošā Vietnē, piekrītat ar nosacījumiem, kuri ir aprakstīti šajā Privātuma politikā. Ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam nelietot šo mājaslapu, tās saturu un/vai pakalpojumus.

Apstiprinām, ka Datu pārvaldītāja Vietnes apmeklētāju dati tiks apkopoti, ņemot vērā spēkā esošas Eiropas Savienības un Latvijas Republikas likumdošanas aktu prasības un kontrolējošo institūciju norādījumus. Tiek pielāgoti visi prātīgi tehniskie un administratīvie līdzekļi tam, lai mūsu apkopoti dati par Vietnes apmeklētājiem tiktu aizsargāti pret noplūdi, neatļauto izmantošanu un izmaiņām.

Personas, kuras ir jaunākas par 16 gadiem, nevar sniegt nekādus personīgos datus caur mūsu Vietni. Ja esat persona, kas ir jaunāka par 16 gadiem, pirms norādot personīgo informāciju, Jums ir jāsaņem savu vecāku vai citu tiesīgo aizbildņu atļauja.

Privātuma politikā lietojami jēdzieni tiek saprotami tā, kā tie tiek definēti Kopīgajā datu aizsardzības regulā Nr. 2016/679.

II. KĀDU INFORMĀCIJU PAR JŪS APKOPOJAM

Jūsu sniegto informāciju:

 • Vietnes apmeklētājs, pircēja un/vai pakalpojuma (pasūtījuma) saņēmāja vārdu, uzvārdu;
 • vietnes apmeklētājs, pircēja un/vai pakalpojuma (pasūtījuma) saņēmēja e-pasta adresi;
 • vietnes apmeklētājs, pircēja un/vai pakalpojuma (pasūtījuma) saņēmēja telefona numuru;
 • vietnes apmeklētājs, pircēja un/vai pakalpojuma (pasūtījuma)piegādes adresi.

Informāciju par Jūsu darbību Vietnē:

 • Vietnes apmeklētāja IP adresi;
 • datums un apmeklējuma laiks, laiks, kas pavadīts saitā;
 • piegādes un apmaksas veidu izvēles;
 • pirkumu pasūtījumu vēsturi;
 • pieprasījumu un sūdzību vēsturi;
 • meklēšanas pieprasījumi vietnē, to rezultāti un apmeklētāja ID.

Informāciju, kā lietojat mūsu Vietni

Ja Jūs lietojat mūsu Vietni, mēs arī apkopojam informāciju, kas atklāj mūsu piedāvāto pakapojumu īpatnības vai automātiski ģenerē vizīšu statistiku. Vairāk par to lasiet “Sīkdatnes”.

Informācija no trešo personu avotiem.

Mēs varam saņemt informāciju par Jums no publiskajiem un komercijas avotiem ( cik to atļauj spēkā esošā likumdošana) un savienot to ar citu informāciju, kuru saņemam no Jums vai par Jums. Informāciju par Jums varam saņemt arī no trešo personu sociālo tīklu pakalpojumu, kad pie tiem pieslēgsieties, piemēram, caur kontiem “Facebook” tīklā.

Cita mūsu apkopojama informācija

Mēs, ar Jūsu piekrišanu, varam apkopot arī citu informāciju par Jums, Jūsu ierīci un par to, kā Jūs izmantojat mūsu Vietni.

Jūs varat izvēlēties nesniegt mums noteiktu informāciju (piem., informāciju, kas tiek pieprasīta reģistrējoties mūsu Vietnē), taču šādā gadījumā var tikt aizliegta iespēja izmantot mūsu piedāvātu interneta iepirkšanās pakalpojumu.

III. KĀ IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU

Varam izmantot apkopoto informāciju sekojošos nolūkos:

 • Piereģistrēt Jūs tam, lai Jūs varētu izmantot mūsu piedāvātu interneta iepirkšanās pakalpojumu.
 • Pirkumu groza apmaksai caur izvēlēto ārējo bankas pakalpojumu sniedzēju.
  Tiešā mārketinga nolūkos * piem., sūtīt jaunumu vēstules, piedāvāt individuāli piemērotus reklāmas sludinājumus un sūtīt paziņojumus par akcijām, izvērtēt un analizēt savu tirgu, klientus, produktus un pakapojumus (ieskaitot arī Jūsu viedokļa par produktiem un pakalpojumiem apkopošanu un klientu aptauju organizēšanu).
 • Uzzināt, kā cilvēki izmanto mūsu sniedzamos interneta pakalpojumus, lai varētu tās uzlabot un veidot jaunu saturu, produktus un pakalpojumus.
 • Citos veidos ar Jūsu piekrišanu. *

*Informējam, ka Jums ir tiesības nepiekrist vai jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu kārtot Jūsu datus augstāk norādītos, ar zvaigznīti atzīmētos, nolūkos.

IV. KAM ATKLĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU

Apņemamies nenodot Jūsu personīgos datus nekādām nesaistītām trešajām personām, izņemot šos gadījumus:

 • ja ir Jūsu piekrišana personas datu atklāšanai;
 • sniedzot pakalpojumus – mūsu partneriem, kuri nodrošina piegādes vai citus Jūsu pasūtītos pakapojumus. Šo pakalpojumu sniedzējiem mēs sniegsim tik daudz personīgās informācijas, cik tas ir nepieciešams, lai veiktu konkrētu pakalpojumu;
 • tiesību sargājošām iestādēm pēc likumdošanā norādītās kārtības.

V. KO DARĀM, LAI PASARGĀTU JŪSU INFORMĀCIJU

Personīgie dati ir aizsargāti no noplūdes, neatļautas izmantošanas un izmaiņām. Esam ieviesuši fiziskus un tehniskus pasākumus, lai aizsargātu mūsu apkopoto informāciju mūsu pakalpojumu sniegšanai. Lūdzu ņemiet vērā, ka neskatoties, ka veicam noteiktus pasākumus Jūsu informācijas aizsargāšanai interneta vietne, tiešsaites darījumi, datoru sistēmas vai bezvadu savienojums nav pilnīgi droši.

VI. JŪSU TIESĪBAS

Datu subjektam, kura datus apstrādā Datu pārvaldnieks, ir šādas tiesības:

 • zināt (būt informētam) par savu datu apstrādi (ir tiesības zināt);
 • piekļūt saviem datiem un zināt kā tie tiek apstrādāti (ir tiesības iepazīties);
 • pieprasīt koriģēt vai, ņemot vērā datu apstrādes mērķus, papildināt nepilnīgos personas datus (tiesības labot);
 • savus datus dzēst vai apturēt no izmantošanā (izņemot uzglabāšanu) (tiesības iznīcināt un tiesības “būt aizmirstam”);
 • ir tiesības pieprasīt datu pārvaldītājam ierobežot personas datu apstrādi, pamatojoties uz likumīgiem iemesliem (tiesības ierobežot);
 • ir tiesības pārsūtīt datus (tiesības nodot);
 • nepiekrist, lai dati tiktu apstrādāti, kad šie dati tiek apstrādāti vai ir plānojams tos apstrādāt tiešā mārketinga nolūkos, ieskaitot profila veidošanu, cik tas ir saistīts ar tiešo mārketingu.

Ja nevēlaties, lai jūsu personīgie dati tiktu apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, ieskaitot profila veidošanā, varat uzrakstīt e-pasta ziņojumu un info@sianbeauty.lv un nepiekrist, ka Jūsu personīgie dati tiktu apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos un/vai, lai nebūtu apstrādāti automātiski, ieskaitot profilu veidošanā **, Jūsu personīgo datu apstrāde, nenorādot iemeslus noraidīšanai.

** Pamatojoties uz Jūsu sniegtajiem personīgajiem datiem tiešā mārketinga nolūkiem var tikt veikta Jūsu personīgo datu profilēšana, lai varētu Jums piedāvāt individuālu risinājumu un piedāvājumu. Jebkurā laikā Jūs varat atcelt savu piekrišanu apstrādāt personas datus automatizētā veidā, ieskaitot profilēšanu, apstrādes veidus vai iebilst pret tiem.

Jebkuru pieprasījumu vai norādījumu, saistībā ar personīgo datu apstrādi, Datu subjektam ir tiesības iesniegt Datu pārvaldītājam rakstiskā veidā kādā no šiem veidiem: iesniegt pēc adreses Mazā Krūmu iela 3 – 57, Rīga, Latvija, LV-1069 vai uz e-pastu: info@sianbeauty.lv.

Datu pārvaldītājam ir tiesības nesniegt iespēju datu subjektiem iedzīvināt augstāk minētās tiesības, izņemot atteikšanos no personas datu izmantošanu tiešajiem mārketinga mērķiem, likumdošanā paredzētajos gadījumos, kad nepieciešams novērst, dienestu vai profesionālās ētikas pārkāpumus, izmeklēšanu un noteikšanu, kā arī datu subjekta vai citu personu tiesību un brīvības aizsargāšanu.

VII. TREŠO PERSONU MĀJASLAPAS, PAKALPOJUMI UN PRODUKTI MŪSU VIETNĒ

Datu pārvaldītāja Vietnē var būt trešo personu reklāmas stendi, saites uz to vietnēm un pakalpojumiem, kurus nekontrolē Datu pārvaldītājs. Datu pārvaldītājs nav atbildīgs par trešo personu apkopotās informācijas drošību un konfidencialitāti. Jums ir jāizlasa trešo personu privātuma noteikumi, kas attiecas uz trešo personu vietnēm un pakalpojumiem, kurus izmantojat.

VIII. SĪKDATNES

Kas ir sīkdatnes un ko mēs tās izmantojam.

Apmeklējot Datu pārvaldnieku veikalu, mēs vēlamies nodrošināt saturu un funkcijas, kas būtu piemērotas tieši Jūsu vajadzībām. Tam ir nepieciešamas sīkdatnes (ang. cookies). Tie ir nelieli informācijas elementi, kas tiek automātiski izveidoti Veikala lietošanas laikā, un tie tiek saglabāti Jūsu datorā vai citā ierīcē. Tās palīdz Datu pārvaldniekam atpazīt Jūs kā atkārtotu veikala apmeklētāju, saglabāt Jūsu apmeklējumu vēsturi un attiecīgi pielāgot saturu. Kā arī, sīkdatnes palīdz nodrošināt veikala netraucētu darbību, ļauj redzēt Jūsu apmeklējuma ilgumu, biežumu. Ļauj apkopot statistikas informāciju par veikala apmeklējumu skaitu.

Ir divu veidu sīkfaili.

 • Pastāvīgie sīkfaili paliek datorā pastāvīgi. Tos izmanto, piemēram, lai atpazītu, ka Jūs esat biežs vietnes apmeklētājs, vai lai pielāgotu vietnes saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām, vai lai ievāktu statistikas datus.
 • Turpretī sesijas sīkfaili pastāv īslaicīgi, un, izejot no vietnes vai aizverot pārlūkprogrammu, tie nesaglabājas. Sesijas sīkfailus izmanto, lai iespējotu noteiktas vietnes funkcijas, piemēram, pieteikšanos pakalpojumam vai produktam, bankas operāciju veikšanu u.tml.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevienā brīdī nesaglabājam un neapstrādājam nekādus personas datus, izņemot šādus gadījumus:

 • Jūs reģistrējaties vietne
 • jūs esat identificēts kā mūsu klients;
 • aizpildot pieteikuma formas vai sazināties ar mums caur e-pastu, Jūs atklājat savu vārdu, uzvārdu, personas kodu vai citus Jūsu identifikācijas datus.
Kādus sīkfailus mēs izmantojam.

Tehniskie sīkfaili.

Tehniskie sīkfaili palīdz attēlot Jums interneta vietnes saturu Jūsu ierīcē. Ar tehnisko sīkfailu palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes funkcionalitāte, kā arī pielāgošanās Jūsu vajadzībām, piemēram, vietnes pielāgošana Jūsu ekrāna izmēram. Tehniskie sīkfaili ir obligāti, lai interneta vietne darbotos pienācīgi. Bez tiem nevar sniegt iespējas vispusīgi izmantot mūsu interneta vietni. Tehniskie sīkfaili tāpat nodrošina, ka, Jums sniedzot piekrišanu, to nevajadzēs darīt atkārtoti, Jums katru reizi apmeklējot mūsu interneta vietni.

Funkcionālie sīkfaili.

Funkcionālie sīkfaili ir paredzēti, lai uzlabotu interneta vietnes funkcionalitāti, interneta vietni padarītu ērtu un Jūsu lietošanai efektīvu. Funkcionālie sīkfaili var tikt izmantoti, lai saglabātu Jūsu izvēlēto interneta vietnes valodu, pēc Jūsu vēlēšanās funkcionālie sīkfaili palīdz automātiski iegaumēt Jūsu reģistrācijas datus, saglabāt Jūsu izvēlēto preču grozu un veic līdzīgas interneta vietnes Jūsu izvēlēto darbību atbalsta funkcijas.

Analītiskie sīkfaili.

Izmantojot analītiskos sīkfailus, mēs vēlamies labāk iepazīt mūsu interneta vietnes apmeklētājus, lai pēc iespējas efektīvāk varētu pielāgot mūsu interneta vietnes darbību Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Ar analītisko sīkfailu palīdzību analizējam savu darbību – ko darām pareizi un kas ir jāuzlabo. Analītiskie sīkfaili tāpat mums palīdz uzlabot savu darbību un nodrošināt, ka Jūsu apmeklējumi mūsu interneta vietnē Jums būtu noderīgi un preces – aktuālas. Ar analītiskajiem sīkfailiem savāktā informācija ir vispārīga un nav individualizēta. Analītisko sīkfailu informāciju var izmantot, lai attēlotu populārākās skatītās preces, sniegtu informāciju par šobrīd aktuālākajām precēm un citu noderīgu informāciju, Jums veicot pārlūkošanu. Analītiskos sīkfailus var izmantot arī, lai novērtētu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Mērķtiecīgie (komerciālie) sīkfaili.

Mērķtiecīgos (komerciālos) sīkfailus izmantojam, lai individualizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un Jums rādāmo saturu, kā arī rādītu piedāvājumus, kas būtu aktuāli tieši Jums. Ar mērķtiecīgajiem sīkfailiem tiek analizēta pārlūkošanas vēsture, un šie dati tiek izmantoti, lai sniegtu Jums komerciālus piedāvājumus. Jūsu pārlūkošanas dati, kas ir bezpersoniski un pēc kuriem nevar noteikt personību, var tikt nodoti reklāmas pakalpojumu partneriem.

Trešo pušu izmantotie sīkfaili.

Dažādi pakalpojumu sniedzēji, kuri palīdz mums sniegt tīmekļa pakalpojumus, var izveidot mūsu sīkfailus. Šāds pakalpojumu sniedzējs ir, piemēram, analīzes rīks Google Analytics (Konfidencialitāte un noteikumi Google) vai Yandex Metrika (Konfidencialitāte un noteikumi Yandex). Esam rūpīgi pārbaudījuši un atlasījuši partneru sarakstu, kas ir ieviesuši papildu sīkfailus, kuriem nav iespēju sasniegt Jūsu personas datus un kuri nevar Jūs sasaistīt ar konkrētu personību, taču dod iespēju nodrošināt nevainojamu pakalpojuma sniegšanu. Piemēram, ļauj atstāt anonīmu komentāru vai atsauksmi par mūsu pakalpojumiem, kurus analizējam, palīdzot partneriem.

Kā pārvaldīt un dzēst sīkdatnes

Kad izmantojat pārlūku, lai piekļūtu mūsu saturam, varat konfigurēt pārlūku, lai tiktu tas pieņemtu visas sīkdatnes, noraidītu visas sīkdatnes vai paziņotu, kad sīkdatne ir lejupielādēta. Katrs pārlūks ir atšķirīgs, tāpēc, ja nezināt kā mainīt sīkdatņu uzstādījumus, apskatieties to palīdzības izvēlnē. Jūsu ierīces operētājsistēmai var būt papildus sīkdatņu vadības ierīces. Ja nevēlaties, lai informācija tiktu iegūta izmantojot sīkdatnes, lielākajā daļā pārlūkos izmantojiet viegli pielietojamo opciju, kas ļauj pārtraukt sīkdatnņu izmantošanu. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu pārvaldīšanu, ienāciet: www.allaboutcookies.org.

Taču pievērsiet uzmanību, ka citos gadījumos sīkdatņu dzēšana var palēnināt interneta vietnes lietošanu, ierobežot funkcionalitāti vietnē, vai pat bloķēt piekļuvi interneta vietnei.

Mūsu Vietnē var atrasties saites uz citu cilvēku, uzņēmumu vai organizāciju interneta vietnēm. Pievērsiet uzmanību, ka Datu pārvaldītāji nav atbildīgi par tādu interneta vietņu Privātuma politiku. Tātad, ja jūs pārejat uz citām interneta vietnēm, Jums būtu nepieciešams apskatīt noteikto vietņu Privātuma politiku.

IX. SAZINIETIES AR MUMS

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar privātuma politiku, sazinieties ar mums jebkurā, Jums ērtā, veidā:

+371 251 33 5 66  |   info@sianbeauty.lv