LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Lūdzam rūpīgi izlasīt šo dokumentu, jo tas satur Lietošanas noteikumus, kam Tu piekrīti, turpinot lietot Sian Beauty internetveikalu (www.sianbeauty.lv). Šie noteikumi attiecas uz Tevi, ja Tu apmeklē un lieto Sian Beauty internetveikalu un/vai veic pirkumu šajā internetveikalā.

Šie Lietošanas noteikumi ir spēkā starp Tevi un Sian Beauty – SIA SIAN TRADE (turpmāk “Sian Beauty” vai “mēs”), juridiskā adrese: Rīga, Mazā Krūmu iela 3-57, LV-1069, reģistrācijas Nr. 50103834201, PVN maksātāja Nr. LV50103834201.

Šie Lietošanas noteikumi ir pieejami, klikšķinot uz saites, kas atrodas katras internetveikala lapas apakšējā daļā. Mēs paturam tiesības mainīt šos Lietošanas noteikumus. Lūdzam tos pārbaudīt katru reizi, pirms sākt lietot internetveikalu, lai uzzinātu, vai tajos nav veiktas izmaiņas.

Lūdzam adresēt sūdzības, jautājumus vai cita veida saraksti, kas skar šos Lietošanas noteikumus vai Sian Beauty internetveikalu, mūsu Klientu servisam uz e-pastu info@sianbeauty.lv vai pa telefonu +371 25133566 (darba dienās pl. 9-17).

 1. SIAN BEAUTY PRODUKTU IEGĀDE

Tu vari iegādāties produktus:

 • kas ir pieejami iegādei Sian Beauty internetveikalā,
 • kas ir paredzēti personīgai lietošanai Tev vai Tevis izvēlētam saņēmējam (-iem). Mēs paturam tiesības atcelt pasūtījumu, par kuru mums ir pamatots iemesls uzskatīt, ka tas domāts tālākpārdošanai.

Informācija par produktiem, kas pieejami iegādei (ieskaitot to cenu), ir minēta Sian Beauty internetveikalā. Mēs cenšamies aprakstīt mūsu produktus tik precīzi, cik iespējams, tomēr neizslēdzam, ka iespējamas arī kļūdas un informācija, kas parādās konkrētajā laikā, var neatbilst reālajai situācijai pasūtījuma veikšanas brīdī.

Ja mūsu internetveikalā iegādātais produkts neatbilst sniegtajam aprakstam, Tavs pienākums ir atgriezt produktu nelietotu.

 1. PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Tu vari noslēgt ar mums distances līgumu par preču iegādi internetveikalā, ja Tu esi vismaz 16 gadus vecs un Tev ir sava debeta vai kredītkarte, vai savs bankas konts.

Visas internetveikalā pieejamo produktu cenas ir norādītas eiro un tajās ir iekļauts PVN. Piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.

Veicot pasūtījumu pirmo reizi, Jums tiks lūgts pierakstīties.

Lai atkārtoti ienāktu mūsu internetveikalā, Tev jāievada savs reģistrētais e-pasts un parole.

Procedūra pasūtījuma noformēšanas:

 • Preci var pasūtīt tīmekļa vietnē www.sianbeauty.lv reģistrējoties un aizpildot pasūtījuma veidlapu, vai, nosūtot pieteikumu pa e-pastu info@sianbeauty.lv.
 • Izvēlieties jums iepatikušās preces un ievietojiet tās grozā (uzspiežot uz atbilstošās atzīmes blakus preces attēlam).
 • Lai pārskatītu savu pasūtījumu, uzklikšķiniet uz atzīmes «GROZS» labajā augšējā stūrī. Uzspiežot uz podziņas «SKATĪT GROZU», jūs varat pievienot vai izņemt preces, mainīt to skaitu. Pēc tam nospiediet pogu «PASŪTĪT» un aizpildiet visus nepieciešamos laukus.

Kad Tu esi atlasījis produktus, ko vēlies pasūtīt, un pievienojis tos grozam, un noklikšķinot uz pogas “Maksāt”, līgums tiek uzskatīts par noslēgtu ar brīdi, un Jūs apņematies apmaksāt pasūtījumu.

Brīdi pēc pasūtījuma apmaksas mēs Tev nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu. Gadījumā, ja Tu nesaņem šo e-pastu, Tu vari pārbaudīt pasūtījuma statusu savā klienta kontā vai sazināties ar mūsu Klientu servisu.

Mēs varam atteikties vai nespēt izpildīt Tavu pasūtījumu, ja:

 • Tavs pasūtītais produkts nav pieejams vai vairs netiek ražots,
 • Tava debeta vai kredītkarte netiek autorizēta pasūtījuma apmaksai,
 • Tu neatbilsti kritērijiem, kas uzskaitīti sadaļā “Sian Beauty produktu iegāde”.

Pasūtījumu izpilde ir atkarīga no produktu pieejamības, jo var būt reti gadījumi, kad, piemēram, vienlaicīgi tiek veikti divi pasūtījumi vienam un tam pašam produktam, un rezultātā mēs varam izsūtīt tikai vienu no tiem. Šādos gadījumos mēs ar Tevi sazināsimies un vienosimies par labāko risinājumu – produkta piegādi saprātīgā papildus termiņā vai ekvivalenta produkta piegādi. Ja Tu nepiekritīsi, mēs atgriezīsim par pirkumu samaksāto naudu.

 1. KLIENTA PERSONAS DATU APSTRĀDE UN IZMANTOŠANA

Pirkuma līgumi tiek reģistrēti un uzglabāti mūsu datu bāzē.

Mēs apņemamies ievērot personas datu konfidencialitāti un nodrošināt personas datu drošību un lietošanu atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likuma un Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma prasībām.

Mēs uzglabājam Tavus personas datus un izmantojam tos informācijas nosūtīšanas un internetveikalā pasūtīto preču piegādes mērķiem. Norādot atbilstošo informāciju reģistrācijas formā, Tu izsaki piekrišanu informācijas saņemšanai no mums e-pasta vai SMS formātā.

Tavi personas dati netiek izpausti trešajām pusēm, izņemot mūsu partnerus, kas nodrošina preču piegādi, un tikai preču piegādes vajadzībām.

Ja Tu vēlies dzēst savu klienta kontu, lūdzam sazināties ar mūsu Klientu servisu.

Izlasīt Privātuma politika.

 1. MAKSĀŠANAS VEIDI

Tu vari izvēlēties vienu no šiem maksāšanas veidiem: debeta vai kredītkarte, internetbanka, bankas pārskaitījums.

Maksājumu kartes:

 • Mēs pieņemam šādas kartes: Visa, Mastercard, Maestro.

Ievadot kartes datus, tiek izmantots drošs pieslēgums. Mēs neuzglabājam karšu datus savā datu bāzē. Mēs izmantojam 3D Secure drošības risinājumu, ko izstrādājuši Visa un Mastercard.

Internetbanka:

 • Tu pieslēgsies savam internetbankas kontam, kur automātiski atvērsies jau sagatavots maksājuma uzdevums.

Bankas pārskaitījums:

 • Mēs pa e-pastu nosūtīsim Tev rēķinu, Tu to apmaksāsi un mēs izsūtīsim preces, tiklīdz būsim saņēmuši Tavu maksājumu.
 1. PIEGĀDE

Preces piegāde tiks veikta izmantojot kurjera pakalpojumus, vai pakomātus “Omniva”, “EMS”, “Latvijas Pasts”, «DPD».

Ja Tu vēlies pasūtīt preces uz kādu citu valsti, lūdzam sazināties ar mūsu Klientu servisu.

Tiklīdz paciņa būs ievietota pakomātā, Tu savā mobilajā telefonā saņemsi īsziņu ar piekļuves kodu.

Pircējam ir pienākums būt sasniedzamam pa pasūtījumā norādīto mobilā telefona numuru un/vai e-pastu, lai vienotos ar preces piegādātāju (kurjeru) par piegādes detaļām (termiņu, vietu) un citiem jautājumiem pasūtījuma izpildei.

Pēc preču piegādes uz pircēja norādīto adresi tiek uzskatīts, ka preces ir nodotas Pircējam, neatkarīgi no tā vai preces faktiski pieņēma Pircējs vai kāda cita persona norādītajā adresē.

 1. BOJĀTS, DEFEKTĪVS VAI NEPAREIZS PRODUKTS

Mūsu pienākums ir piegādāt Tev pasūtītos produktus bez jebkādiem defektiem.

Ja Tu esi saņēmis bojātu, defektīvu vai nepareizu produktu, vieglākais veids, kā risināt šo problēmu, ir nofotografēt šo produktu un atsūtīt attēlu uz mūsu Klientu servisa e-pastu, lai mēs varam veikt tālāku izmeklēšanu.

Atgriežot bojātu, defektīvu vai nepareizu produktu, mēs Tev atmaksāsim saņemto naudu.

Veicot bojāta, defektīva vai nepareiza produkta apmaiņu, mēs Tev bez maksas nosūtīsim vietā jaunu produktu.

 1. SŪDZĪBU IZSKATĪŠANA UN ALTERNATĪVĀS STRĪDUS RISINĀŠANAS METODES

Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi info@sianbeauty.lv. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienās, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

Ja mēs sūdzību atzīstim par nepamatotu un Tu tam nepiekritīsi, Tev ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvās strīdu risināšanas iespējas, nosūtot mums rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

 • vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
 • iesnieguma iesniegšanas datumu;
 • strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

Strīdu risināšanas process

Ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāze

 1. ATTEIKUMA TIESĪBAS
 • Ievērojot Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosacījumus, patērētājam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atteikties no iegādātajām precēm un informēt pārdevēju par lēmumu atteikties pa e-pastu: info@sianbeauty.lv
 • Mēs atsūtīsim jums atteikuma veidlapu, kā arī aprunāsim atgriešanas iespējas.
 • Pircējam jābūt visiem apliecinošiem dokumentiem par pirkuma izdarīšanu un apmaksu.
 • Oriģinālajam iesaiņojumam jābūt nesabojātam, prece nedrīkst būt attaisīta un lietota.
 • 7 dienu laikā pēc rakstveida atteikuma, pircējam ir jāatgriež preci piegādātājam pēc sekojošās adreses: SIA «Sian Trade», Rīga, Mazā Krūmu iela 3 – 57, LV-1069, Latvija.
 • Izmaksas, kas ir saistītas ar preču atgriešanu sedz pircējs.
 • Pēc atgrieztas preces saņemšanas un pārbaudes, mēs atgriezīsim naudu 30 dienu laikā. Atgriežot jums naudu, mēs izmantosim tādu pašu maksāšanas veidu, kādu izmantoja pircējs.

Detalizētāku informāciju par šo procedūru uzzināsiet distances līgumā. Vairāk par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, varat uzzināt ŠEIT.

Izlasīt Privātuma politika.