SKEYNDOR - Par kompāniju

SKEYNDOR – SPĀŅU PROFESIONĀLĀ SEJAS UN ĶERMEŅA KOPŠANAS KOSMĒTIKA


SKEYNDOR uzsāka savu darbību 1960-jos gados. Uzņēmumu dibināja Dr. Pablio Puente, ķīmijas zinātņu dakteris un Juan Morcillo tehnisko zinātņu dakteris, kuri strādāja  Rūpniecisko Tehnoloģiju Augstskolā-Terrase.
Galvenais SKEYNDOR birojs atrodas Terrase (Barcelona), no kurienes tiek veikta uzņēmuma komerciālā un finanšu darbības kontrole un atrodas 6700 m², ražošanas un loģistikas telpās. SKEYNDOR personāls sastāv no 90 speciālistiem, tai skaitā viņu pašu kvalificētu tehniķu un izpētes departamenta komanda, kura darbojas kopā ar dažādiem Augstākās Padomes zinātniskās pētniecības departamentiem Spānijā (CSIC) jauno aktīvo vielu izmantošana saskaņā ar jēdzienu “zinātniska pieeja, ādas kopšanai”.


SKEYNDOR - Inovācijas

SKEYNDOR uzņēmuma pamatvērtības atspoguļojas tās attīstība, spēja pielāgoties jaunam laikam un uzticība, kura tika sasniegta pēc daudzu gadu darba skaistumkopšanas pasaulē. Tās pamatprincipi ietver spēju radīt jauninājumus, noteikt tendences un saņemt atzinības par īpašu individualitāti. 

Zinātniskie pētījumi.

Jaunās Ultra-modernās aktīvās sastāvdaļas un formulas pētījumi veido SKEYNDOR produktu pamatni klientiem, kuri neatlaidīgi cenšas iegūt redzams, taustāmus rezultātus. Visi SKEYNDOR produkti ir dermotoloģiski testēti un klienti pastāvīgi apstiprina efektivitāti.

Inovācijas.

Mode un jaunrade nosaka jaunas tendences un priekšlikumus, moderniem iepakojumiem un oriģināliem dizainiem. Šīs ir tikai dažas iezīmes, kas definē SKEYNDOR zīmolu. Visi piedāvājumi ir unikālie un inovatīvie. Tie veido uzņēmuma dinamisku pozīciju profesionālās kosmētikas tirgū kopumā. 

Integritāte.

Moderns raksturs, kvalitāte, spilgtā savdabība padara SKEYNDOR par progresīvāko kompāniju. Visās līnijas un sastāvdaļas ir pilnīgi sinhronizētas viens ar otru, kuri veido izcilu kosmētikas zīmolu, kas nodrošina uzticamus rezultātus. 

Individualitāte.

Profesionāla, mūsdienīga, maksimāli droša, personalizēta – šīs īpašības nodrošina zīmola unikalitāti. 

Elegance.

Dabiskums, stils un šarms. Klienta SKEYNDOR produktu izvēlēšana kļūst līdzīga burvju rituālam, kas ļauj viņam izveidot unikālu maģiju katrai aprūpei. SKEYNDOR stils ir smalks šarms, kuram patiešām ir grūti pretoties. 

Praktiskums.

Piesardzība, praktiskumus, harmonija un jaunrade ir atslēgas vārdi, kas var tikt izmantoti, lai aprakstītu SKEYNDOR  klientus. Tas ir klients, kurš palielināja prasības attiecībā uz kvalitāti un rezultātu; un kā rezultātā izvēlas uzņēmumu kurš atbilst šiem prasībām – un tas ir SKEYNDOR!


SKEYNDOR - Akadēmijas

SKEYNDOR skaidri pozicionē sevi kā konsultants skaistumkopšanas industrijā, kurš tiecas pēc jauninājumiem un nodrošināt ar kvalitatīviem. Šī filozofija, kopā ar lielu pieredzi, pastāvīgiem uzlabojumiem un jaunākiem tehnoloģiskiem sasniegumiem kosmetoloģijas jomā, radījis SKEYNDOR jēdzienu – “zinātniskā pieeja ādas kopšanai”.
Šīs koncepcijas pamatā ir klīniski pierādīti rezultāti un zinātniskās pētniecības. Terrase SKEYNDOR komandai ir papildus izpētes departaments, kurš nodarbojas ar moderno rūpnīcas ražošanu un iepakošanu, kur visiem produktiem ir stingra kvalitātes kontrole, kas palīdz nezaudēt vadošo pozīciju profesionālā kosmētikā, kā arī sasniegt ievērojamus panākumus starptautiskajā līmenī (balvā no tirdzniecības palātas 2003. gadā). Uzņēmuma patstāvīga attīstība vairāk ka 50 gadus ir notikusi, pateicoties ciešai sadarbībai ar kosmetologiem, kuri uzticas augsti kvalitatīviem produktiem no SKEYNDOR.


SKEYNDOR - Vēsture, apbalvojumi

VĒSTURE UN BALVAS

1988.g. – profesionālo tirgu ieiet liposomes – pirmā aktīvā iekapsulēta veidā sastāvdaļa, kas mazina kairinājumu, risku un alerģisku reakciju.

1995.g. – izveidots eksporta departaments SKEYNDOR. 1995.g. –atzīmēta ar godalgu “Laus de Oro Award” par koncepciju un dizainu NARURAL DEFENCE līnijai.
1996.g. – atvērts mācību centrs Madridā. 1999.g. atvērts mācību centrs Barselonā. 2001.g.- parakstīts līgums ar Kanebo par ķermeņa kopšanas līdzekļi kopražošanu.

2003.g. – balva par izciliem sasniegumiem eksporta jomā no tirdzniecības palātas.
2004.g. – acu kontūru krēms PLATINUM ir atzīmes ar prestižo balvu Herald Tribune Sidnejā.
2009.g. – sākās ģenētiskās kosmētikas ēra, tirgū ieiet līnija ETERNAL, kurai piešķirta Eiropas kosmētikas akadēmijas godalga par visnovatoriskāko aktīvu sastāvdaļu.
2010.g. – pēc divu gadu rūpīgas izpētes tirgū ieiet līnija CORRECTIVE- jaunākie anti-age produkti alternatīva ķirurģiskai iejaukšanai.

2011.g. – CLEAR BALANCE saņem balvu Liderpack par inovatīvu iepakojumu dizainu.
2012.g. – SKEYNDOR ienāk tirgū ar bioaktīvo uzturbāgatu piedevu – SSUPPLEMENTS. 2012.g. – CORRECTIVE līnija saņem balvu ASIASPA AWARDS kā labākais anti-age aprūpes produkts.
2012.g. – GLOBAL LIFT [PROGEN-IN]- Starptautiskās asociācijas prēmija par novatorisku kosmētikas līdzekļu sastāvdaļu un ekskluzīvu tehnoloģiju. Balva par labāko sastāvdaļu Best 2012 In-cosmetics®, Barselonā.
2014.g. – saņēma Gran-pri prēmija BELLEZA DE MUJERHOY piešķirta ELIKSĪRĪRAM GLOBAL nominācijā par labāko profesionālo produktu 2014. gadā.
2015.g. – Apbalvojums POWER HYALURONIC. POWER HYALURONIC BOOSTER saņēma balvu Glammies Glamour Awards Polijā, kā labākais mitrinošs produkts premium klases. POWER HYALURONIC COOLING EYE CONTOUR & EYELASHES GEL atzīmēta ar balvu Instyle awards Polijā, kategorijā sejas kopšanai.
2015.g. – Skeyndor Academy Madrid. SKEYNDOR atver jaunu skaistuma akadēmiju SKEYNDOR ACADEMY MADRID Madridē.
2016.g.SKEYNDOR svin 50 gadu jubileju uzņēmumi. Skeyndor ir ieguvis balvu “Inovāciju atzīšana” prēmijas” Cecot – “Progresa atzīšana biznesā” ietvaros. Timeless Prodigy līnijas ieviešana – svarīgs solis pretī jaunās paaudzes kosmētikai, kura palēnina šūnu novecošanos un palīdz tām atjaunot sākotnējo stāvokli. Dermapeel PRO Resurfacing pīlinga koncentrāts ir ieguvis Cittá Bella balvu Āzijas tirgū. Savukārt Eternal Sleeping Oil tika atzīts ar balvu “Labākā Luxury kopšana pret novecošanos” Instyle prēmijas ietvaros Polijā.


SKEYNDOR - Pārstāvniecības pasaulē

Kosmētikas līdzekļu tirgus līderim uzticas un dod priekšroku speciālistiem. Klienti vairāk kā 50 valstīs 5-os kontinentos, vairāk kā 50 gadus! Tikai viena lieta paliek nemainīga- tieksme pēc kvalitātes un rūpes par ādas skaistumu un veselību.


MĒS AICINĀM JŪS SKEYNDOR PASAULĒ – HARMONIJU UN REFORMATORU BURVJU PASAULĒ.
SKEYNDOR – FILOZOFIJA TAVA PILNVĒRTĪBA.