06.09.2018 Skeyndor | Padomi kāju kopšanai pēc aktīvi pavadītas vasaras

PADOMI KĀJU KOPŠANAI PĒC AKTĪVI PAVADĪTAS VASARAS


Padomi kāju kopšanai pēc aktīvi pavadītas vasaras


Vasarā mūsu kājas cieš vairāk nekā citos gada laikos. Ar siltā laika iestāšanos, kājās parasti pastiprinās svīšana un pietūkums.

Turklāt, kāju ādu papildus ietekmē zeķu vai apavu izmantošana, kā rezultātā var parādīties čūliņas un tulznas. Kad tiek izmantoti atvērtie apavi var rasties liekās sauļošanās sekas.

Tādējādi, pēc aktīvās atpūtas āda uz kājām parasti kļūst dehidrēta, raupja un sabiezēta. Tāpat var rasties diskomforts nepiemēroto apavu nēsāšanas dēļ – kurpju, pludmales apavu vai sandaļu, kā arī pārmērīgas staigāšanas basām kājām dēļ.

Aktīvā atpūta vienmēr ir saistīta ar ilgstošām pastaigām, kā dēļ kāju noguršana uzkrājas un vasaras beigās kājas pieprasa sev papildus rūpi.

Kāju kopšana pēc vasaras sezonas.

  • Kājas ir nepaciešams uzkopt vismaz reizi nedēļā, lai noņemtu atmirušās šūnas, atjaunot epidermas un panākt gludu ādu. Ja jūs vēlaties, lai šī procedūra sagādā Jums prieku, mēs iesakām izmantot Ķermeņa Skrubis uz Termālā Sāls Pamata ar sāļiem Skeyndor.
  • Pēc vannas pieņemšanas maigi noslaukiet kājas, neaizmirstot jomas starp kāju pirkstiem. Dariet to uzmanīgi lai nenoberzēt ādu.
  • Mitriniet kājas tik reizes, cik nepieciešams, bet vienmēr pēc dušas vai procedūrām. Lai panākt kvalitatīvus rezultātus, mēs iesakām izmantot Mitrinošs Krēms Dehidrētai Ādai. Īpaša uzmanība jāpievērš papēžiem, kur āda parasti ir visvairāk pakļauta negatīvām ietekmēm un visbiežāk izžūst.
  • Veltiet dažas minūtes nedēļā, piemēram, pēc dušas, un palutiniet sevi ar masāžu. Būs ļoti noderīgi izmantot emulsiju ar patīkamu tekstūru un maigu aromātu. Izcilu rezultātu ļauj panākt Ķermeņa Serums ar Orhidejas un Savvaļas Rožu Ekstraktiem.
  • Neaizmirstiet par kāju aizsardzību no saules, kad jūs uzvelkat atvērtās kurpes vai pavadāt daudz laika uz pludmale. Saules starojums iedarbojas uz visu kāju zonu tostarp arī uz pēdām un papēžiem, tāpēc ir nepieciešams izmantot fotoaizsardzību.
  • Gadījumā, kad karstums, izraisa potīšu pietūkumu, Body Sculpt gēls ar atvēsinošu efektu dos mierinājumu nogurušām kājām. Veidots no ledus ūdens, viņš ātri noņem pietūkumu un smaguma sajūtu kājās.
  • Uzdāviniet sev relaksējošu kopšanu kājām, piemēram, Nostiprinoša Ķermeņa Ietīšanas Procedūra ar Safīru no SPA Senses. Tā ir programma, balstīta uz hemoterapijas, kas izceļas ar savu mīkstinošu un nomierinošu iedarbību.

Tā sastāv no relaksējošas kāju vannas, termālā pīlinga ar sāļiem, tīrīšanas līdzekļi, ķermeņa ietīšanas procedūras ar safīru, un masāžas ar eļļu pret nogurumu, bagātinātu ar malahītu.

Nekautrējieties jautāt par Skeyndor procedūrām savā iecienītā estētiskās kosmetoloģijas centrā.

Pateicoties šiem ieteikumiem, jūsu āda uz kājām atjaunosies, kļūs mīksta un mitrināta, Jūs sajutīsiet vieglumu kājās, un atmiņas par vasaras atpūtu būs tikai pozitīvas.

Preces kāju kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: