SKEYNDOR - Kosmētikas līnija vīriešiem

SĒRIJA SKEYNDOR VĪRIEŠIEM – BEZGALĪGAS VILINĀJUMS.


Vīriešiem nevajadzētu aizmirst, ka āda nav no dimanta un arī vīriešu āda ir pakļauta ārējiem faktoriem, un tā prasa ikdienas rūpes, t.i., sejas kopšanas krēmus, putas sejas mazgāšanai dažādus serumus un balzāmus. Vīriešu ādu var aprakstīt, ka tā ir patstāvīgā “stresa”.

Pēc struktūras vīriešu un sieviešu ādas ir līdzīgas, bet pastāv virkne fizioloģiskās atšķirības: vīriešu āda ir rupjāka un tumšāka jo ir daudz plānu asinsvadu. Āda ir par 30 % blīvāka nekā sieviešu, jo ir biezāks ragveida slānis un dermā ir vairāk kolagēna. Tādēļ āda ir vairāk izturīgāka pret ārējiem kaitējumiem, vieglāk pārnes sauli un aukstumu. Turklāt vīriešu āda pastāvīgi tiek ievainota skūšanas laikā. Salīdzinot ar sieviešu adu, vīriešu āda ir taukaināka, tomēr tauku slānis vienlaikus aizsargā un novērš pārlieka mitruma zudumu. Ādas novecošanās vīriešiem iet lēnāk un ilgāk, bet tie rezultāti var būt redzamāki un grumbas ir dziļāki. Atšķirībā no sievietēm, vīriešu grumbas daudz grūtāk pakļaujas korekcijai un pieprasa ilgāku ārstēšanu, tādēļ vieglāk veikt preventīvus pasākumus un palēnināt novecošanās procesu, izmantojot pareizo kosmētiku.

Kosmētikas līnija vīriešiem no SKEYNDOR izveidota ņemot vērā vīriešu ādas fizioloģiskās īpatnības. Līnija ir paredzēta diviem galvenajiem mērķiem: vīrieša veselīgas ādas uzturēšanai un estētisku bojājumu ādas korekcija.


KOSMĒTIKAS PRODUKTI SKEYNDOR VĪRIEŠIEM