Skeyndor - Timeless Prodigy

SKEYNDOR TIMELESS PRODIGY – ATKARTOTI AKTIVIZE JAUNATNES GENUS


50 GADU PĒTĪJUMU UN INOVĀCIJU KOSMĒTIKĀ APVIENOTI, LAI IZVEIDOTU TIMELESS PRODIGY.

Multigēnu, pretnovecošanas līnija ar visaptverošu iedarbību. Šie produkti ir pastāvīgi pārveido novecojošu ādu par vidējā vecuma vai jaunā vecuma ādu, un palēnina ādas novecošanu, neļaujot tai novīt. Multigenētiks pārliecinoši cīnās ar ādas novecošanas pazīmēm.

Līnija ir izstrādāta, izmantojot 25 ekskluzīvas, augstas koncentrācijas, zinātniski atlasītas aktīvās sastāvdaļas, kas apvieno trīs šūnu atjaunošanas stratēģijas vienā produktā: šūnu VEIDOŠANAS stimulācija, KVALITĀTES uzlabošana un šūnu FUNKCIJU pastiprināšana, kas ir speciāli sagatavotas katras vecuma grupas un ādas audu stāvokļa pasliktināšanās ārstēšanai.

Ekskluzīvā un revolucionārā multigēnu terapija Timeless Prodigy, balstās triju stratēģiju šūnu atjaunināšanai ideālā savienojuma vienā kosmētikas produktā:

ŠŪNU VEIDOŠANAS STIMULĀCIJA – Aktīvā kosmētikas sastāvdaļa, kas palīdz palielināt šūnu skaitu.

ŠŪNU KVALITĀTES UZLABOŠANA – Aktīvā kosmētikas līdzekļu sastāvdaļa, stimulējot gēnus, palielina mūsu aktīvo šūnu vidējo mūža ilgumu un aizkavē to novecošanas perioda sākumu. Tās mērķis ir atjauninošu gēnu aktivitātes uz darbspējas uzturēšana.

ŠŪNU FUNKCIJU PASTIPRINĀŠANA – Aktīvā kosmētikas sastāvdaļa īslaicīgi uzlabo šūnas funkcionālo efektivitāti.

Jaunā un labi koptā ādas saturā ir augsta veselīgo šūnu koncentrācija, tāpēc kosmētika ar aktīvo šūnu ģenēzi parasti ir visefektīvākā, jo balstās uz jaunās ādas dabiskā potenciāla. Kosmētikas līdzekļus ar aktīvo šūnu ģenēzi var izmantot ilgstoši, taču tos ir jālieto ar pārtraukumiem, lai novērstu pastāvīgu, augstu šūnu aktivitāti un pasargātu to no priekšlaicīgas novecošanas.

Vīstošai un priekšlaicīgi novecojušai (fotonovecošana) ādai var novērot pazeminātu šūnu koncentrāciju un to viduvēju stāvokli. Šādā gadījumā kosmētikas līdzekļi ar aktīvo šūnu ģenēzi pareizā kombinācijā ar līdzekļiem, kuri uzlabo šūnu kvalitāti sniedz lieliskus rezultātus.

TIMELESS PRODIGY kosmētikas līnija lieto vielas, kas aktivizē šūnu VEIDOŠANOS kopā ar šūnu KVALITĀTES uzlabošanu, turklāt, apvienojot tos ar citām vielām, tiek iegūta spēcīga pastiprinoša iedarbība uz šūnu FUNKCIONĒŠANU.

Šai līnija piemīt delikāts aromāts, īpaši izveidots romantiskai un izsmalcinātai sievietei. Parfimērijas kompozīcijas līnija ietver sevī ziedu, rožu un augļu notis. Aromāta romantisku melodiju uzsāk svaigās bergamotes un savvaļas avenes notes. Izsmalcinātu motīvu turpina delikātas rožu un jasmīna notis kurš ir papildināts ar aromātisko magnoliju, kas piešķir aromātam mūsdienīgu skanējumu. Bet visam pamatā ir pačūlas piliens uz ambras un muskusa fona, kas nodrošina lielisku aromātu.

Skeyndor - TIMELESS PRODIGY

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS.

ŠŪNU VEIDOŠANAS STIMULĀCIJA
5 augšanas faktori – GFs (augšanas faktori) peptīdi, tas ir īsas aminoskābju virknes, kas parasti pārraida signālus starp šūnām, modelējot to aktivitāti.
50milj. Damaskas rozes cilmes šūnu – cilmes šūnas ir šūnas, kas nodrošina audiem, piemēram, epidermai, nosacījumus pastāvīgai atjaunināšanai. Tas ir iespējams, jo cilmes šūnas ir šūnas, kas noveco daudz lēnāk, nekā parastās šūnas.

ŠŪNU KVALITĀTES UZLABOŠANA
Balto trifeļu ekstrakts – ķīmiskie elementi, ko ražo trifeles, satur vairāk nekā 200 vielām ar brīnumainām īpašībām.
Teprenons (Geranylgeranone GGA) – ir dabīga Geranylgeranyl analogs. Tas ir viens no izoprenoīdu savienojumu grupas, kuru saista olbaltumvielu šūnas un regulē to darbību, piemēram, transmembrānas olbaltumvielās. Geranylgeranyl veicina olbaltumvielu mijiedarbību, vēršot to orientāciju un mobilitāti šūnu membrānās.

ŠŪNU FUKCIJU PASTIPRINĀŠANA
Šķīstošās Proteogycans – darbojas kā signāla modulātori saikņu procesos starp šūnām un to apkārtējo vidi.
Kombucha tēja – ir bagāta ar organiskām skābēm un vitamīniem, kas efektīvi pretiedarbojās ādas novecošanai. To iegūst saldās melnās tējas fermentācijas ceļā ar divu mikroorganismu simbiozes palīdzību: rauga (Saccharomyces) un baktērijām (xylinum). Raugs pārvērš cukuru alkoholā un atbrīvo B grupas vitamīnus (B1, B2, B3, B12) un olbaltumvielas. Baktērijas pārvērš spirtu organiskās skābēs (glikuronskābi, pienskābi, citronskābi un ābolu skābi starp pārējām).


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI TIMELESS PRODIGY