SKEYNDOR - Kosmētikas līnija Power hyaluronic

POWER HYALURONIC


POWER HYALURONIC  – ekskluzīvā mitrinošaprogramma uz destrukurētās hialuronskābes un spēcīgu akvaporinu aktivatoru pamata. Hialuronskābe ir dabibskā cilvēka ādas sastāvdaļa, kur tai ir liela nozīme normālu ūdens līdzsvara uzturēšanai. Tas ir molekulārais dabīgs “sūklītis” ar supermitrinošu iedarbību. Virkne ārējās vides nelabvēlīgo faktoru, piemēram, ultraviolets starojums un ķīmisko piesārņojumu, var izraisīt hialuronskābe iznīcināšanu, kas negatīvi ietekmē ādas stāvokli. Fragmentētā hialuronskābe ar dažādumolekulārmasu kombinācijā ar akvaporinu aktivatoriem nodrošina augsti efektīvu transdermālo un transepidermālo mitrināšanu, veicina ādas revitalizaciju, atjauno tās hidrodinamiku.

EFEKTI Atjauno ādas mitrināšanu.  Veicina jaunās hialuronskābes sintēzi, nodrošinot galvenās ūdens rezerves dermā. Samazina grumbu daudzumu, kuras ir saistītas ar dehidrāciju. Izlīdzina ādas virsmas reljefu. Uzlabo turgoru un ādas elastību.

Satur. Emulsiju, krēmu, busteri ar hialuronskābi, dziļās mitrināšanas masku, atvēsinošu gēlu plakstiņiem un skropstām.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Hialuronskābe – inovatīvā fragmentēta hialuronskābe ar īpaši zemu  (< 20 Kda) un augstu (> 500 Kda) molekulāro masu.

Ksilīts un tā atvasinājumi – dabīgās izcelsmes molekulas, kuras ir ideāli savienojamas ar ādu. Šīs vielas spēj ievērojami palielināt akvaporīnu (īpaši 3-AQP-3) līmeni ādā. Šo vielu dzimta palielinā ūdens rezerves dermā un epidermā, uzlabojot ādas barjerfunkciju un palīdzot regulēt hidrodinamiskos ādas procesus.

Liposomās polarizēts ūdens – ir ūdens, kas tika pakļauts elektromagnētiskā laukuma iedarbībai. Rezultātā notiek mazāka izmēra ūdens molekulu klasteru veidošanās, kas nodrošina maksimālu ādas šūnu mitrināšanu akvaporīnu kanālos.

Rekomendācijas apvienošanai ar citām līnijam: atkarībā no klienta vecuma un problēmas smagumu var apvienot ar Power C +, Aquatherm līnijām (ādas barjerfunkcijas traucējumu gadījumā),  Corrective (grumbu esamība) un Global lift (gravitācijas ptozes gadījumā).  Maksimāla efekta sasniegšanai, ir īpaši svarīgi papildināt profesionālās kopšanas procedūru ar individuālo profilaktisko kopšanu.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI POWER HYALURONIC