SKEYNDOR - Kosmētikas līnija POWER C+

POWER C+


POWER C+ – antioksidantu līdzekļu līnija ādas spožumam. Likvidē foto- un hrononovecošanās pazīmes un izlīdzina ādas toni un tekstūru stimulē dabisku reģenerāciju, padara ādu gludāku un pievilktu. Profesionālā programma: nepārspējamā profesionālā programma uz inovatīvās formas C vitamīna, koncentrēta granātābolu, alvejas, Āfrikas bērzu mizas, alfa-bisabolola ekstraktu un saules filtru bāzes.

EFEKTI. Atjauno ādas toni un spožumu. Aktivizē šūnu reģenerāciju, stimulē kolagēna sintēzi. Izgaismo ādu, padarot to mīkstu un patīkamu.

Satur. Profesionāls komplekts ar līdzekļiem ar ekskluzīvu tekstūru un maigu augļu aromātu. Antioksidants normālai un sausai ādai, emulsija kombinētaj un taukainai ādai, acu kontūru krēms pret tumšiem lokiem un grumbām.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Askorbīnskābe inovatīvā formā Nikkol VC-P –  inovatīva īpaši stabila C vitamīna forma ar augstu penertācijas līmeni, un ar augstu spēju aktivizēt šūnu metabolismu.

Granātābola ekstrakts (Punica granatum) ir plaša spektra antioksidants. Alvejas ekstrakts – aktivizē kolagēna sintēzi, stimulē reģenerāciju, mitrina, tam piemīt antioksidantu efekts.

Āfrikas bērza mizas ekstrakts (Anogeissus leiocarpus) – veicina kolagēna sintēzi, ekstraktam piemīt antioksidantu aktivitāte.

Ieteikumi kombinācijai ar citām līnijām: atkarībā no klienta vecuma un problēmu smaguma var apvienot ar līnijām Power Hyaluronic, Corrective, Eternal un Global lift. Maksimāla efekta sasniegšanai ir īpaši svarīgi papildināt profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālo profilaktisko kopšanu.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI POWER C+