SKEYNDOR - Kosmētikas līnija Global lift

GLOBAL LIFT


GLOBAL LIFT – pirmā pilnā līnija sejas galveno problēmzonu atjaunošanai un atjaunināšanai: sejas ovāls, kakls, vaigu kauli. Skeyndor jaunā revolucionārā sejas ovāla pievilkšanas un formēšanas tehnoloģija [ProGEN-in], kuras pamatā uz jaunākie pētījumi ģenētikas jomā. Šī pretnovecošanās stratēģija sekmīgi sasniedz sejas liftinga efektu, nostiprina tās ovālu, samazina dubultzodu klientu vecuma grupai. Ovāla seja tiek pievilkts, ļaujot klientam izskatīties jaunākam. Global lift efektivitāti [ProGEN-] balstās uz progerīna, šūnu novecošanas marķiera, samazināšanu, kura koncentrācijas šūnu kodolos atbild par bioloģisko vecumu.

Satur. Profesionālo komplektu pilnam kursam. Inovatīvo liftinga eliksīru, kā arī liftinga krēmu sejas kontūru atjaunošanai un novecošanās procesu palēninināšanai.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Tehnoloģija [ProGEN-in] balstās uz triju aktīvo sastāvdaļu darbības.

Biomimētiskā peptīda atvasinājums Elafīna ir uzvarētājs inovāciju jomā. “Balva par labāko sastāvdaļu Best 2012 In-cosmetics®, Barselona 2012”. Šo enzīmu inhibitors ar anti-progerīna un anti-elastāzes darbību, kuru mērķis ir nobriedušās ādas ļenganuma problēmu risināšana.

Trejlapu puplakša ekstrakts, Spēcīgs jaunās paaudzes antioksidants, kurš aizsargā C vitamīna aizsargājošu šūnu rezervi un ir galvenais kofaktors kvalitatīvai un kvantitatīvai kolagēna satura uzlabošanai ādā.

a-glukāna un melno piparu ramnogalakturonāni (Piper nigrum). Molekulas, kas darbojas dermas slāņa tīklenes līmenī un uzlabo ādas mehāniskās īpašības.

Ieteikumi kombinācijai ar citām līnijām: atkarībā no ādas stāvokļa var apvienot ar līniju Corrective. Maksimāla efekta iegūšanai, ir īpaši svarīgi, lai papildinātu profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālo profilaktisko kopšanu.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI GLOBAL LIFT