SKEYNDOR - Kosmētikas līnija ETERNAL

ETERNAL


ETERNAL – pirmā globālo mitrinošas kosmētikas līnija ar ilgstošu iedarbību, kuras pamatā ir augu izcelsmes cilmes šūnu darbība.

Inovatīvā šūnu reģenerācijas tehnoloģija, kura balstās uz bioloģiskā ekstra-koncentrāta ar augu cilmes šūnu nanoliposomām. Atjauno epidermas cilmes šūnas un stimulē ādas šūnu dzīvei nepieciešamo vielu sintēzi. ETERNAL efektivitāte pamatā ir SKEYNDOR augsto tehnoloģiju izstrāde augu izcelsmes cilmes šūnu jomā, kas atšķiras ar dziļās iekļūšanas pakāpi (līdz pat dermai), ar epigenētisko gaismas un oksidēšanas faktoru aizsardzību, ar optimālu bioloģisko savietojamību ar epidermas cilmes šūnu membrānām.

Satur. Profesionālo komplektu pilnam kursam. Sejas krēmu un serumu ar cilmes šūnām. Atjauninošu ķermeņa serumu.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Koncentrāts augu cilmes šūnu nanoliposomās. Uzvarētājs inovāciju jomā „Labākā aktīvā  sastāvdaļa Best 2008” (Eiropas Kosmetoloģijas akadēmija).

Eļļā šķīstošais Džambu ekstrakts. Stiprina  dermas biomehāniskās funkcijas. Palielina fibroblastu aktivitāti: reorganizē kolagēna šķiedras, reformē dermas atbalsta struktūras.

Eļļā šķīstošais jūras fenheļa ekstrakts. Regulē šūnu dalīšanās diferenciācijas un lobīšanās procesus, kā arī kavē brīvo radikāļu rašanos.

Eļļā šķīstošais jūras lavandas ekstrakts. Nodrošina spēcīgu un ātru relaksējošu efektu, kas mazina grumbas.
Lupīna ekstrakts. Palielina dermas blīvumu un uzlabo ādas mehaniskās īpašības, uzlabojot kvalitatīvā kolagēna sintēzi.

Ieteikumi apvienošanai ar citām līnijām: atkarībā no ādas stāvokļa, jūs varat kombinēt šo kopšanas procedūru ar SKEYNDOR brenda procedūrām no GLOBAL LIFT un CORRECTIVE līnijām. Maksimāla efekta iegūšanai, īpaši svarīgi ir papildināt profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālās uzturošās kopšanas procedūrām.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI ETERNAL