SKEYNDOR - profesionālu procedūru DERMAPEEL PRO

DERMAPEEL PRO


DERMAPEEL PRO ir divu profesionālu procedūru daudzlīmeņu pīlings: pretnovecošanās un balinošs.

Mūsu āda tiek pastāvīgi atjaunota. Pilns ādas šūnu atjaunošanas cikls ilgst aptuveni 21 dienu. Ar vecumu process palēninās. Pārādās blāvums, toņa nevienmerīgums, paplašinātas poras, taukains spīdums, grumbas. Lai novērstu visus šos estētiskos trūkumus, kosmetoloģija lieto dažādus iedarbības veidus: ķīmiskais, enzīmu pīlings, jaunie bioloģiskie pīlingi (retinols, peptīdu kompleksi), kā arī dažādas aparātmetodes, skrubji, eksfolianti, gomāžas. Katra veida pīlings darbojās savā ādas līmenī, un tikai ar noteiktām šūnām. Ja ir nepieciešams kvalitatīvi attīrīt ādu, tad ir nepieciešama daudzlīmeņu un daudzkomponentu attīrīšanas sistēma! Šādai attīrīšanai un izstrādāta programma DERMAPEEL PRO SKEYNDOR.

Programma DERMAPEEL PRO ir izstrādāta, lai atjaunotu sejas ādas izskatu, saglabātutās maigumu un piešķirtu tai mirdzumu. DERMAPEEL – profesionāls instruments, kas izstrādāts, lai uzlabotu ādas ārējo izskatu un sasniegtu tās elastību, reljefa un krāsas izlīdzināšanu. Programmu efektivitīta balstās uz eksfoliācijas 5 tipu kombinācijām: mehāniskā, ultraskaņas, ķīmisko, bioloģisko un enzīmu, kas ļauj uz vienas procedūras laikā sasniegt maksimāli kvalitatīvu atjaunošanu visiem ādas slāņiem.

DERMAPEEL ir paredzēts, lai ārstētu pigmentācijas plankumus, mīmikas grumbas, mikrorētas un postakne. Izlīdzina ādas tekstūru, atjauno sejas krāsu. Rezultāts tika novērots uzreiz pēc pirmās ārstēšanas sesijas.

Rekomendācijas: Maksimāla efekta iegūšanai, īpaši svarīgi ir papildināt profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālās uzturošās kopšanas procedūrām.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI DERMAPEEL PRO