SKEYNDOR - Kosmētikas līnija Corrective

CORRECTIVE


CORRECTIVE – efektīva un pierādīta alternatīva injekciju metodēm un ķirurģijai dziļu un mīmikas grumbu problēmu risināšanā.

SKEYNDOR līnija CORRECTIVE SAŅĒMA balvu nominācijā “Labākais pretnovecošanās produkts АSIA BAR SPA AWARDS 2012»

Ekskluzīvā augsti tehnoloģiskā programma Corrective –  tas ir rāviens mūsdienu tehnoloģijās, kuras ir vērstas uz alternatīvo metožu izstrādāšanu ātrajā un efektīvajā dziļu un mīmikas grumbu problēmu bez inzavīzo metodiku un ķirurģijas lietošanas. Vienā kopšanas līnijā apvieno grumbu aizpildīšanas (līdzīgi filleriem) un mīmiskās muskulatūras atslābināšanas metodiku (līdzīgi botulotoksīnam). Programmas produktu efektivitātes pamatā ir deviņas aktīvās sastāvdaļas ar klīniski pierādītu aktivitāti: neiroinhibējošie aģenti, peptīdi ar pre- un postsinaptisko aktivitāti, augu izcelsmes iekšējo audu sablīvētāji un modificēta hialuronskābe kosmētikas lietošanai. Programmu Corrective var lietot, lai saglabātu maksimāli ilgu invazīvo procedūru efektu.

Satur. Profesionālais komplektā ietilpst līdzekļi ar ekskluzību izsmalcinātu tekstūru. Krēms-filleris, serums pret mīmikas grumbām, krēms ādai ap acīm.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Eļļu šķīstošais Jūras lavandas ekstrakts, dārza akmellas ekstrakts. Miorelaksējošie aģenti, kuri kavē acetīlholīna transmisiju un inhibē uzņemošu receptoru jutīgumu.

Ādu pievelkošie peptīdi ar presinaptisko aktivitāti. Miorelaksējošā viela, kura tiek lietota acetīlholīna atbrīvošanas palēnināšanai un muskuļu saraušanās samazināšanai. (botulveidīgie peptīdi: ACETĪLHEKSAPEPTĪDS-8 un PENTAPEPTĪDS-18).

Ādu pievelkošie peptīdi ar postsinaptisko aktivitāti. Miorelaksējošā viela, kura tiek lietota acetīlholīna atbrīvošanas palēnināšanai un muskuļu saraušanās samazināšanai. (Acetīlholīna receptoru inhibitori: DIPEPTĪDS DIAMINOBUTIROLS MENZILAMĪDS DIACITĀTS vai „tempļa čūskas inde”, ACETĪLHEKSAPEPTĪDS-30).

Asfodeloīdās anamarēnas ekstrakts. Stimulē adipocītu proliferāciju un diferenciāciju, kā arī veicina lipīdu uzkrāšanos.

Diktioptera membranacejas ekstrakts. Brūnā jūras aļģe, kura stimulē bāzes olbaltumvielu sintēzi, kuri ir nepieciešami tauku uzkrāšanas un izplatīšanas procesā.

Kosmētiskā hialuronskābe. Neekspansīvo ādas uzpildvielu jaunā paaudze. Tā uzreiz aizpilda grumbas.

Pērļu putekļi. Bio-mineralizējošā iedarbība, kura ir bagāta ar olbltumvielām un oligosaharīdiem. Tā mitrina un mīkstina ādu, uzlabo savu pretestību pret vecuma izmaiņām.

Ieteikumi apvienošanā ar citām līnijām. Atkarībā no ādas stāvokļa, var kombinēt šo kopšanas procedūru  ar GLOBAL LIFT un ETERNAL no SKEYNDOR. Maksimāla efekta sasniegšanai, īpaši svarīgi ir papildināt profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālās uzturošās kopšanas procedūrām.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI CORRECTIVE