SKEYNDOR - profesionālo produktu sērija CLEAR BALANCE

CLEAR BALANCE


CLEAR BALANCE –  profesionālo produktu sērija, kura ir izstrādāta speciāli taukainās ādas un pinņu pamatproblēmu risināšanai: tauku dziedzeru hiperfunkcija, hiperkeratoze un tendence uz infekcijām.

Lai iegūtu optimālu efektu taukainās ādas estētiskai kopšanai, ir nepieciešams diferencēt ādas bojājumu raksturu (iekaisuša vai neiekaisuša āda), jo tos izraisīja dažādi faktori. CLEAR BALANCE piedāvā divas produktu līnijas katra tipa bojājumu pareizai kopšanai. Normalizējošie līdzekļi, kas kavē primāro pinņu (beziekaisuma) sākotnējo parādīšanos, kā arī, vienīgie savā ziņā, ātrās iedarbības  operatīvie produkti, kuri ir vērsti uz attīstošu iekaisuma elementu ārstēšanu.

Satur. Profesionālo komplektu, kura saturā ir attīrīšanas emulsija un speciāls aizsarggēls. Attīrīšanas iebiezinātas putas, seboregulējošs serums,  attīroša maska, problēmo zonu korektors, līdzeklis pret melniem punktiem un pret pinnēm, tonējošs krēms.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Seboregulātori -vielas, kas samazina ādas tauku ražošanu, galvenokārt, bloķējot fermenta 5-α-reduktāzes vai izlases veidā inhibējot dihidrotestosterons (DHT) receptorus šūnās, kuri ražo ādas taukus.

Astragāls – liposomās  ieslēgts astragāla saknes ekstrakts ar pārbaudītām pretiekaisuma, antibakteriālo un atjaunojošu aktivitāti.

Keratoregulātori – vielas, kas normalizē keratinizācijas procesa traucējumus ādā, piemēram, hiperkeratoze (palielināšanās) vai parakeratoze (paplašinātās poras). Tie atšķiras no parastiem keratolītiskiem līdzekļiem (piemēram, AOC) ar izteiktu ārstniecisku efektu.

Bakučiols -fotostabīls savienojums lietojams kā retinola analogs, ar gandrīz identisku aktivitāti, bet bez kairinošām vai sensibilizējošām īpašībām.

Iekapsulēta liposomās ursolskābe – sastāvdaļa, kas ir līdzīga retīnskābei. Nomierina un atjauno ādu, stimulē reģenerāciju, novērš rētu veidošanos.

Imūnostimulātori –  ir vielas, kas ir radītas, lai paaugstinātu antimikrobu peptīdu līmeni (AMP) ādā.

Acetīlpeptīds 3-A-aminoheksanoāts –  sintētisks  peptīds, kas tika izveidota kā vakcīna pret specifiskā beta-defensīvu līmeņa palielināšanai, kuri ir visaktīvākie AMP pret baktērijām, kas izraisa pinnes.

Spireja -ekstrakts, kas tiek lietots kā pretmikrobu, pretiekaisuma, antioksidantu, tonizējošs un reģeneratīvais līdzeklis.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI CLEAR BALANCE