SKEYNDOR - kosmētikas līnija AQUATHERM

AQUATHERM


Kosmētikas līnija AQUATHERM, kas ir speciāli izstrādāta  jutīgai, kairinātai un dehidrētai ādai, kuras problēmas nevar atrisināt ar parastiem kosmētikas līdzekļiem.

Pirmā profesionālā kosmētikas līnija, kuras sastāvā ir termālais ūdens no avotiem Termas de Salies-de-Buarn, kuri atrodas Francijas Pirenejos. Unikāls sāļu un mikroelementu savienojums, kā arī visaugstākais jonizētā magnija (837 mg/l) saturs – padara šo ūdeni par ideālu bojātas ādas atjaunošanas un minerālā līdzsvara uzturēšanas līdzekli visiem ādas tipiem.

Kosmētikas līnija AQUATHERM satur. Termālais remineralizējošs komplekss jutīgai ādai, termālais šķīdums ar kolagēnu, atjaunojošs hidrotermālais krēms visiem ādas tipiem, balansējošu termālo maska ar O². Micelārais ūdens, termālais ūdens, līdzeklis kosmētiskas noņemšanai, mitrinošs krēms, barojošs krēms, tonizējošs krēms, sos – serums.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Termālais ūdens – termālais ūdens no Salies de Bearn avotiem satur lielu daudzumu sāļu, kā arī vairāk nekā 25 pamatoligoelementu jonu formā (nātrijs, kālijs, kalcijs, magnijs, mangāns, cinks, varš,…) Augsts magnija saturs un optimāla mikroelementu proporcija ir ideāli piemērota ātrai epidermas barjerfunkcijas atjaunošanai  un ādas reaktivitātes samazināšanai.

Prebiotiskie cukuri –  ir dabīgās sastāvdaļas, kuras stimulē vērtīgās ādas floras augšanu.  Regulē ādas pH un palielina rezistenci pret patogēniem mikroorganismiem.

Keramīdi – tās ir galvenās ragaslāņa ārpusšūnu cementa sastāvdaļas, piedalās ādas barjerfunkcijas atjaunošanā.

Termālais šķīdums ar augstās tīrības pakāpes jūras kolagēnu (99 %) – jūras kolagēns strukturāli ir vistuvākais cilvēku kolagēnam, tāpēc tas tiek absorbēts maksimāli efektīvi. Savienojumā ar oligoelementiem sniedz ādas tekstūras manāmu uzlabojumu un nodrošina liftinga efektu.

Augu ekstrakti – sastāv no 13 ārstniecības augu ekstraktiem. Sniedz tonizējošu, antiseptisko un nomierinošu iedarbību uz jutīgās ādas, ar tendenci uz kuperozi, palielina tās pretestības līmeni.

Koenzīms Q10 -piemīt augsta antioksidantu aktivitāte, nodrošinot pretiekaisuma un sedatīvo efektu.

Perfluorogļūdeņraži –  veicina ādas piesātināšanu ar skābekli, kas ļauj atdzīvināt audus, kuri cieš no šūnu elpošanas deficīta.


Rekomendācija. Maksimāla efekta sasniegšanai, īpaši svarīgi ir papildināt profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālās uzturošās kopšanas procedūrām.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI AQUATHERM