Skeyndor - sejas

SKEYNDOR SEJAS

Arsenālā SKEYNDOR uzņēmumam ir plašs sortiments produktu, kas ir domāti sejas kopšanai.


Ādas ir lielākā organisma daļa, kura atrodas pastāvīgā darbā visā dzīves garumā.

Ādas stāvoklis bieži vien ir atkarīgs no vecuma, uztura un dzīvesveida. Tās veselīgs un starojošs izskats – ir labas pašsajūtas un pastāvīgās kopšanas rezultāts. Seja ir ādas virsmu daļa, kura ir redzama apkārtējiem, un tāpēc tai nepieciešama pastāvīgā kopšana.

Par iespaida svarīgumu, kuru atstāj sabiedribā mūsu seja, pat nav jārunā. Bez tam, seja, līdzīgi vizītkartei pastāsta par mums vairāk, nekā gribētos. Seja izstāsta visus mūsu noslēpumus – slimības, rakstura īpašības, psiholoģiskās un fizioloģiskās problēmas, kaitīgos ieradumus. Runājot par sievietēm, ādas skaistums ir galvenais un svarīgākais uzdevums.

Sejas ādas kopšana – ir svarīgākais apstāklis tās veselības un skaistuma uzturēšanā. Sejas ādas kopšana ir nepieciešama jebkurā vecumā. Uzsākot rūpēties par savu seju jau jaunībā, jums izdosies maksimāli pagarināt jaunību, tvirtumu un lielisku ādas elastību. Ikdienas ādas kopšanai ir jākļust par paradumu visām sievietēm.
Regulāri kopjot par savu seju, izdosies novērst priekšlaicīgu grumbu parādīšanos un pasargāt sevi no iespējamiem defektiem, kuri ir nepieņemami skaistai veselīgai ādai.


SKEYNDOR KOSMĒTISKIE PRODUKTI SEJAS