SKEYNDOR - Kosmētikas līnija ETERNAL ķermenim

ETERNAL


ETERNAL – pirmā globālā reģenerējošā kosmētikas līnija ar ilgstošu iedarbību, kura balstās uz augu izcelsmes cilmes šūnu darbības.

Novatoriska šūnu reģenerācijas tehnoloģija, kura balstās uz bioloģiskā ekstra-koncentrāta ar augu cilmes šūnu nanoliposomām. Atjauno epidermas cilmes šūnas un stimulē dzīvei nepieciešamo vielu sintēzi. ETERNAL efektivitāte balstās uz SKEYNDOR augsto tehnoloģiju attīstības augu izcelsmes cilmes šūnu jomā, kas atšķiras ar dziļu iekļūšanas pakāpi (līdz pat dermai), ar epiģenētisko faktoru aizsardzību no gaismas un oksidācijas, optimālu bioloģisku savietojamību ar epidermas cilmes šūnu membrānām.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Koncentrāts augu cilmes šūnu nanoliposomas. Uzvarētājs inovāciju jomā “Labākā aktīvā sastāvdaļa Best 2008 (Eiropas Kosmetoloģijas akadēmija).

Eļļu izšķīdinošs Džambu ekstrakts. Uzlabo dermas biomehāniskās funkcijas. Palielina fibroblastu aktivitāti: reorganizē kolagēna šķiedras, reformējot dermas balsta struktūras.

Eļļu izšķīdinošs jūras fenheļa ekstrakts. Regulē šūnu dalīšanās procesus epidermā un paātrina diferenciācijas un atlobīšanas procesus, kā arī tam piemīt brīvo radikāļu veidošanas aizkavēšana.

Eļļu izsķīdošā jūras lavandas ekstrakts. Nodrošina jaudīgu un ātru relaksējošu efektu, kas mazina mīmikas grumbas.

Lupīna ekstrakts. Palielina dermas blīvumu un uzlabo ādas mehāniskās īpašības, paaugstinot kvalitatīvā kolagēna sintēzi.

Ieteikumi apvienošanā ar citām līnijām. Atkarībā no ādas stāvokļa, šo kopšanas procedūru var kombinēt ar citām SKEYNDOR kopšanas procedūrām no GLOBAL LIFT un CORRECTIVE līnijām. Maksimāla efekta sasniegšanai, īpaši svarīgi ir papildināt profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālo profilaktisko kopšanu.


ETERNAL KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI ĶERMENIM