SKEYNDOR - Kosmētikas līnija BODY SKULPT

BODY SCULPT


BODY SCULPT – Pēdējās paaudzes lipolitiskā terapija – gurni-seža-guža.

Inovatīvo spēcīgo formulu, kuru  mērķis ir iegūt ātru rezultātu,  pamatā ir mūsdienu lipolitisko aktīvo sastāvdaļu sinerģetiskā iedarbība –  aveņu ketoni un zaļā kafija ar unikālo spēju savienot kosmētiskos līdzekļus ar elekroterapeitisko iekārtu iedarbības efektu (radiojaudīgā iedarbība un ultraskaņas kavitācija).

EFEKTI Stimulē lipolīzes procesu, veicina liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanu no taukaudiem, mīkstina fibrozes izpausmes, atjauno audu blīvumu un elastību.


Aktīvās sastāvdaļas

Aveņu ketoni – dabīgs fenolu savienojums, kurš nodrošina drošu tauku zaudēšanu to hormonālās sadalīšanas rezultātā. Novērš ādas ļenganumu.

Zaļā kafija – tai piemīt izteiktas taukudziedinošas īpašības pateicoties saturā esošajai hlorogēnai skābei. Veicina ūdens un toksīnu izvadīšanu no taukaudiem. Mīkstina, mitrina un atjaunina ādu.

Kofeīns -aktivizē šūnu vielmaiņu, stimulē lipolīzi, uzlabo asins mikrocirkulāciju, piemīt arī drenāžas efekts.

Glaucīns – tā ir daudzfunkcionāla molekula, kura regulē taukaudu veidošanos organismā. Uzlabo mikrocirkulāciju, novērš pietūkumu. Piemīt fibrīnlītiskā iedarbība.

Karnitīns ir nozīmīgs dalībnieks tauku vielmaiņā. Nodrošina taukskābju transportu mitohondriju šūnās, kur tās tiek oksidētas ar lielu enerģijas daudzuma izdalīšanu.

Artemia – planktona ekstrakts, tam piemīt spēcīga reģeneratīvā un pretiekaisuma iedarbība. Aktīvi atjauno, baro un atjaunina ādu, kā arī aizsargā pret ārējās vides negatīvās iedarbības un ultravioleto starojumu.

Paragvajas tēja (matē) – dabīgs antioksidants, kas uzlabo šūnu vielmaiņu,  stiprina un tonizē ādu. Piemīt izteikta drenāžas un anticelulīta iedarbību.

Augu ekstrakti ar drenējošu efektu (Pienene,  ruskuss, zeltslotiņa u. tml.) – uzlabo vielmaiņas procesus audos, stimulē asinsriti un ūdens-sāls vielmaiņu, ir izteikta drenāžas un pretiekaisuma iedarbība.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI BODY SCULPT