Skeyndor | Mājas lietošanai

ĀDAS KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS. SKEYNDOR PROFESIONĀLA KOSMĒTIKA MĀJAS LIETOŠANAI.


Mūsdienu kosmētika ir sadalīta divās plašās kategorijās.

Masveida kosmētika – ir tā, kas ir brīvi pieejama un kuru lieto visbiežāk. Masveida kosmētika var iedalīt papildus apakškategorijās: aptieku, selektīvā, luks, massmarketa.

Profesionālā kosmētika – to lieto tikai profesionāļi un tai ir jāatbilst augsto starptautisko standartu prasībām. To vēl varētu saukt par salona, efektīvu vai ārstniecisku. Profesionālā kosmētika ir paredzēta ārstēšanai, tāpēc tā hipoalerģiska, lietojot neatstāj traipus uz apgērba. Profesionālajā kategorijā atsevišķā apakšklasē tiek iedalīta profesionālā kosmētika, kas paredzēta lietošanai mājas apstākļos, tā, parasti, tiek lietota, ādas kopšanai mājas apstākļos un salona procedūru stiprināšanai.

Profesionālā kosmētika ir sarežģīts produkts, kuru izstrādā ķīmiķi, ārsti, drmatologi sintēzējot, pētot olbaltumvielu un peptīda sastāvdaļas, augsti koncentrētas skābes, aktīvos bioloģiskos savienojumus.

Profesionālā kosmētika ir paredzēta kosmētisko problēmu risināšanai, tāpēc:

  • Profesionālās kosmētikas sastāvā ir liels skaits dabīgās izcelsmes aktīvo bioloģisko savienojumu.
  • Profesionālā kosmētika tiek izstrādāta tikai vadošo farmaceitisko un kosmētisko kompāniju laboratorijas. Sadarbībā tiek Iesaistīti dermatologi, ķīmiķi, speciālisti ādas histoloģijas jomā.
  • Profesionālā kosmētika sejai sniedz spēcīgu klīnisko efektu tā, kā tā satur proteīn-peptīda savienojumus, fitohormoni, augļu skābes, liposomas. Šie līdzekļi sniedz īpašu iedarbību uz vielmaiņas procesu, kas veicina ādas reģenerāciju.

Profesionālā kosmētikas klāsts ir sadalīts kopšanas līnijās, kas parasti tiek noteiktas ar ādas pamattipiem: sausa vīstoša āda, sausa āda, taukaina āda, ar pinnēm, kombinēta āda un taukaina āda. Tomēr profesionāļi iedala ādu arī pēc šādiem kritērijiem: jutīgums, elastīgumu, alerģiskums, mitrums, ādas pigmentācija, kas ļauj izdalīt līdz 25 ādas tipiem.

Augstas kvalitātes profesionālās kosmētikas ražošanai nepieciešams:

  • Privāts pētījumu centrs, kas ļauj piedāvāt novatoriskus produktus saviem klientiem.
  • Lieliski personīgie ražošanas spēki profesionālās kosmētikas izgatavošanā.
  • Personīgu laboratoriju, kura sniedz kvalitātes kontroli produktiem, kuri tiek izlaisti.
  • Visai profesionālai kosmētikai ir jābūt atbilstības sertifikātiem.

KOSMĒTIKA SKEYNDOR

SKEYNDOR kosmētika – tas ir plašskosmetoloģisko kopšanas līdzekļu klāsts sejai un ķermenim. Produkcijas klāsts ļauj risināt jebkuru estētisku problēmu, kā arī izvēlēties optimālu kopšanas procedūru klientiem visās vecuma grupās. Uz šodienu SKEYNDOR ir viena no vadošajām kosmētikas kompānijām Eiropā. SKEYNDOR kosmētika ir pārstāvēta vairāk nekā 50 valstīs labākajos skaistumkopšanas salonos un SPA centros visā pasaulē. Ideāla produktu kvalitāte tiek sasniegta pateicoties SKEYNDOR dabas ideāla un pēdējo zinātnes un biotehnoloģijas sasniegumu savienojumā, jo līdzekļu un preparātu receptūru izstrādāja farmaceit, dermatologi un bioķīmiķi sadarbībā ar Nacionālas Barselonas universitātes medicīnas katedru.


SKEYNDOR PROFESIONĀLĀ KOSMĒTIKA TIEK IEDALĪTA ŠĀDĀS PRODUKCIJAS LĪNIJĀS.

TIMELESS PRODIGY – kosmētikas līnija lieto vielas, kas aktivizē šūnu veidošanos kopā ar šūnu kvalitātes uzlabošanu, turklāt, apvienojot tos ar citām vielām, tiek iegūta spēcīga pastiprinoša iedarbība uz šūnu funkcionēšanu. Šai līnija piemīt delikāts aromāts, īpaši izveidots romantiskai un izsmalcinātai sievietei.

ESSENTIAL LINE -pamatkopšana visiem ādas tipiem. Līdzekļu pilnā gamma optimālai kopšanai.

CLEAR BALANCE –attīrīšana un kopšana kombinētai un taukainai ādai. Profesionālu produktu klāsts, kurš ir speciāli izstrādāts cīņai ar taukainas ādas problēmām: sebuma hipersekrēciju, hiperkeratozi, infekcijām.

NATURAL DEFENCE -reģenerējoša kopšana atoniskai un dehidrētai ādai pēc 30 gadiem. Pilnīgā kompleksā aizsardzība, mitrināšana, novecošanās profilakse. Ražota uz augu un jūras ekstraktu, vitamīnu kompleksu, aminoskāju un citu aktīvo sastāvdaļu bāzes.

AQUATHERM –sausas, dehidrētas un jutīgas ādas kopšana uz termālā ūdens Salies De Bearn (Francija) bāzes. Atjauno ādas barjerfunkciju, normalizē mitrinošu epidermas faktoru līdzsvaru, piemērots visiem ādas tipiem, pat visjutīgākai un alerģiskai ādai.

CORRECTIVE – līnija ir ārkārtīgi aktuālā nobriedušai ādas ar dziļām grumbām. CORRECTIVE produkti, kas ir vērsti uz cīņu ar grumbām, atjaunināt un reģenerēt ādu. CORRECTIVE – reālā alternatīva injekciju metodēm.

ANTI – OXIDANT Q-10 LINE -antistresa un antioksidantu kopšana nogurušai un vīstošai ādai, kas ir pakļauta negatīvo faktoru ilgstošai iedarbībai.

POWER C+ LINE – blāvas vīstošas ādas kopšanai ar spēcīgām antioksidantu īpašībām uz C vitamīna un granātābolu ekstrakta bāzes. Cīņa pret brīviem radikāļiem un šūnu reģenerācijas palielināšana.

GLOBAL LIFT – inovatītās atjauninošās tehnoloģijas, radikāli jaunā pieeja ādas liftinga problēmai – globālā pretnovecošanās terapija ādai ar vīšanas un elastības zaudēšanas pazīmēm.

SKEYNDOR MEN – līdzekļu un profesionālo programmu līnija vīriešu ādas kopšanai. Palīdz saglabāt līdzsvaru vīriešu ādas jaunības saglabāšanai, defektu korekcija, kuri ir raksturīgi dažādu vecuma grupu vīriešu ādai.

SUN EXPERTISE – saules aizsargājošās kosmētikas līnija ar plašu līdzekļu klāstu ādas veselīas aizsardzībai un iedeguma pastiprināšanai. Tekstūru un aizsardzības faktoru dažādība ļauj izvēlēties līdzekli, kurš ir piemērots visiem ādas tipiem un individuālām ādas īpašībām.

DERMA PEEL PRO -profesionālā pīlingu sistēma sejas ādas atjaunošanai un mīkstināšanai ar maksimālu aktīvo sastāvdaļu saturu.

FACE LINE – maskas profesionālai lietošanai.

POWER OXYGEN – jauna produktu līnija, kas tika speciāli radīta, lai piesātināt un nodrošināt ādu ar skābekli, kā arī aizsargāt to no agresīvas pilsētvides nelabvēlīgās ietekmes.


SKEYNDOR KOSMĒTISKIE PRODUKTI MĀJAS LIETOŠANAI