27.09.2018 Skeyndor | Kurš UNIQCURE koncentrāts ir ideāli piemērots jūsu ādai

KURŠ UNIQCURE KONCENTRĀTS IR IDEĀLI PIEMĒROTS JŪSU ĀDAI


Uzziniet, kurš UNIQCURE koncentrāts ir ideāli piemērots jūsu ādai

Katra cilvēka āda ir unikāla, tāpēc pieeja ārstēšanai un atveseļošanai jābūt individuālai. Tajā pašā laikā ikvienai ādai ir nepieciešams kvalitatīva šūnu atjaunošana, optimāls ādas aizsardzības barjers un ūdens līdzsvars, krāsa un spilgtums, lai sasniegtu veselīgu un patīkamu izskatu.

Visu mūžu garumā sejas izteiksme, grumbas un aizsargbarjera vājums ietekmē ādu un prasa pastāvīgu kopšanu. Turklāt dažreiz ādai ir hiperpigmentācija, tonusa neatbilstība vai ar vecumu saistīta pigmentācija, un ir nepieciešama krāsu korekcija. Bet dažreiz mums vienkārši vajag ātri saves ādu kārtībā – “zibenīgi ātri”, piemēram, pirms svarīga notikuma, tikšanām vai lai izveidotu kvalitatīvu pamatu grimam .

Katram no šiem mērķiem Skeyndor piedāvā individuālus UNIQCURE koncentrātus, kuri palīdzēs jums intensīvi atjaunot ādu, balstoties uz jūsu individuālajām vajadzībām.

Uzziniet, kurš vislabāk atbilst jūsu ādai?

UNIQCURE: KONCENTRĀTI KATRAM GADĪJUMAM.

UNIQCURE ampulas sastāv no astoņu veidu vienreizējas devas koncentrātiem ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju, kuri nekavējoties nodrošina augstu un redzamu rezultātu, uzlabojot parasto produktu estētiskās priekšrocības.

No vienas puses, ir četri galvenie koncentrāti, kuri atbilst ādas pamatvajadzībām un kuriem jābūt “obligātām” jebkurā gadijumā mājas lietosanā.

No otras puses, šīs ir īpašas ārstēšanas metodes īpašām estētiskām problēmām, kas saistītas ar novecošanu vai ādas krāsu.

Tādējādi, neskatoties uz to, ka ampulas ir paredzētas intensīvai ārstēšanai vienu nedēļu, jūs varat viņus iekļaut ikdienas kosmētiku lietošanu, apvienojot un integrējot ar citiem produktiem.

ČETRI GALVENIE KONCENTRĀTI IR:


Koncentrāts atjaunošanas pilings. Pateicoties pīlinga skābēm 15% saturam, šis koncentrāts atjauno, mitrina un izgaismo ādu. Īpaši ievērojams ir tā iedarbība uz blāvu vai rupju ādu, ādu ar atklātām porām vai pūtītēm.

Intensīvi mitrinošs koncentrāts. Tas nodrošina intensīvu mitrināšanu, nomierinošu un līdzsvarojošu efektu. Tas ir ieteicams ne tikai sausai vai dehidrētai ādai, bet arī ceļojumam vai apstākļiem, kuros bieži mainās klimats.

SOS atjaunojošs koncentrāts. Šīs ir nomierinošas ampulas ar “SOS” efektu jutīgai, reaģējošai ādai vai ādai, kas ir pakļauta alergijai vai kuperozei. Tā ir ideāla kopšana pēc medicīniskās un estētiskām procedūrām, piemēram, lāzera vai pilinga.

Balinošs koncentrāts. Tas apvieno trīs spēcīgus antioksidantus, lai ātri atvieglotu un līdzsvarotu ādas toni. Starp antioksidanti klāt ir 10% stabilizētās atvasinājumas ar C vitamīnu. Kā lietosanas rezultātā āda kļūst spilgtāka un samazinās pigmentācija, un ādas novecošanos pazīmes mazāk pamanāmas.

ČETRI “TŪĪTĒJA” IEDARBĪBAS KONCENTRĀTI:


Grumbu bloķešanas koncentrātu. Pateicoties trīs spēcīgu aktīvo faktoru sinerģiskajai iedarbībai, koncentrāts ātri nodrošina ādas gludumu un uz kādu laiku atālina grumbu veidošanu. Visefektīvākais cīņā pret mīmikas līnijām un grumbām ap acīm un uz pieres. Ar savu “Botox” efektu – tā ir kosmētiska alternatīva ārstēšanai ar botulīna toksīnu, un to var izmantot, lai atbalstītu šādu ārstēšanai.

Koncentrāts atjaunošanai un uzpildei. Reģenerējošais koncentrāts trīsdimensiju ādas pievilkšanas efektam ir spēcīgs šūnu aktivators. Stimulē, piepilda un atjauno ādu no iekšpuses. Tā rezultātā āda kļūst dzīvotspējīgāka, sulīga un blīvāka. Notiek sejas apjoma atjaunošana, īpaši novecojušas ādas ar grumbām uz sejas un kakla.

Tulītēja liftinga koncentrāts. Koncentrāts ir paredzēts tūlītējai ādas pacelšanai un spēcīgai nostiprinai. Koncentrāts ir īpaši nepieciešams nogurušai blāvai ādai ar grūtībām. Viņš “uzreiz” veido skaidras sejas kontūras un novērš noguruma pazīmes. Piemērots kā pamats idienas grimam.

Tumšo plankumu koncentrāts. Viņš nodrošina ādas krāsu korekciju, samazina melanīna ražošanu un izplatīšanu un novērš ar vecumu saistītā lipofuscīna pigmenta koncentrāciju. Īpaši ieteicams ādai ar vidēji tumšiem plankumiem, tumšu un dzeltenīgu toni.

Mēs ceram, ka jau esat noteikuši vispiemērotāko koncentrāciju jūsu ādai. Bet neaizmirstiet, ka jūsu kosmetologs vienmēr labprāt palīdzēs jums, ne tikai izvēlēties UNIQCURE koncentrātu, bet arī komplekso ādas kopšanas rekomendācijās.

Visi produkti ādas kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: