22.10.2018 Skeyndor | Kā cīnīties ar ādas stresu

KĀ CĪNĪTIES AR ĀDAS STRESU, IZMANTOJOT POWER OXYGEN

Vasaras mēnešos mēs esam atpūtušies un tagad ar jauniem spēkiem iesakām ķeramies pie darba. Taču atgriešanās ikdienas dzīvē var būt saistīta ar stresu. Jāatceras, ka nervu spriedze palīdz atbrīvot hormonu norepinefrīnu, kas negatīvi ietekmē mūsu ādas izskatu. Starp visu citu, šī hormona sekrēcija izraisa asinsvadu sašaurināšanos, kā rezultātā samazinās ādas oksigenācija un barības vielu piegāde.

Nervu spriedzes rezultātā āda sāk ciest no skābekļa trūkuma, kļūst blāva, zaudē tonusu un spilgtumu. Turklāt stress palielina brīvo radikāļu veidošanos, kuri ir molekulas, kas var izraisīt bojājumus mūsu ķermeņa šūnām un paātrināt to novecošanu.

Mēs visi esam pakļauti stresa situācijām, bet lielpilsētu iedzīvotāji cieš no tā divkārtēji. Nemierīgais dzīves temps, pilsētvides negatīvā ietekme, piesārņojums, skābekļa trūkums un daudzi citi faktori papildina stresu un negatīvi ietekmē ādas veselību.

Lai veiksmīgi cīnīties ar stresa un pilsētvides agresīvo ietekmi, Skeyndor ir izveidojusi īpašu līniju Power Oxygen.

Gaisa piesārņojuma un stresa rezultātā ādas šūnu nāve izraisa skābekļa piekļuves samazināšanu, kas var izsaukt hipoksiju vai hipoksiska stresa stāvoklī un krietni traucēt normālai ādas šūnu darbībai.

Tāpēc labākais veids, kā novērst stresa un gaisa piesārņojuma sekas, ir nodrošināt skābekļa pieejamību ādas šūnām un nostiprināt to izturību pret agresīvo pilsētvidi.

Lai sasniegt šo mērķi, Power Oxygen izmanto speciālās pret-piesarņojuma, oksigenējosas, nomierinošas, aizsargājošas un detoksikācējošas procedūras:

Serums-būsteris aizsardzībai pret pilsētvides agresīvās ietekmes + O2: serums, kas apvieno aktīvo pretvēža, antioksidantu un detoksikācijas efektu intensīvai attīrošajai iedarbībai.

Aizsargkrēms pret pilsētvides agresīvās iedarbības +O2: atjaunojoša emulsija normālai un sausai ādai ar augstu perfluorodekalīna saturu, tā molekulas aiztur skābekli. Krēmam ir skābekliaizturoša, prebiotiska un aizsargājoša iedarbība.

Krēms-gēls aizsardzībai no pilsētvides agresīvās iedarbības +O2: krēms-gēls nodrošina vieglu un svaigu sajūtu, ieteicams kombinētai un taukainai ādai, kurās trūkst skābekļa. Tas arī rada aizsargkārtu uz sejas, kas atbalsta ādas mitrināšanu un palīdz atjaunot tās hidratēšanas līdzsvaru.

Tāpēc neaizmirstiet pievienoties Power Oxygen skaistumkopšanas līniju jūsu kosmētisko procedūru dienasgrāmatā, it īpaši ja jūs dzīvojat vai strādājat lielpilsēta. Palīdziet jūsu ādai tikt galā ar ikdienas stresa un vides problēmām.

Izmantojot Power Oxygen līniju, jūs varēsiet atjaunot spilgtu, veselīgu, piesātinātu ādas toni, ka arī uzlabot hidratēšanas un oksidēšanās līdzsvaru.

Visi produkti ādas kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: