01.10.2020 Skeyndor | Kā ārstēt lielas poras

Kā ārstēt lielas poras?

Visiem, kas vēlas atbrīvoties no paplašinātām porām, mums ir labas ziņas un “ne ļoti labas”. Sāksim ar “ne ļoti labām”: poras nekad nevar pazust (tām arī nevajadzētu), tās ir dabiska un nepieciešama mūsu ādas sastāvdaļa. Labas ziņas: mēs varam kontrolēt poras, lai tās būtu tīras un nepaplašinātas! Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu.

Pirmkārt, kas ir poras?

Poras ir mazas atveres uz ādas virsmas, kurām ir vairākas funkcijas: kad ķermenis regulē temperatūru, tās piedalās sviedru procesā, starp citu poras izskalo toksīnus un mitrina ādu. Ādas dzīves laikā porās uzkrājas atmirušās šūnas, kuras, sajaucoties ar taukiem un piemaisījumiem no ārpuses, aizsprosto folikulu. Tas negatīvi ietekmē mūsu ādu, palielina poru izmēru, tolaik oksidācijas procesi izraisa melnu punktu vai pūtīšu parādīšanos.

Veselā ādā poras praktiski nav redzamas, taču gadās, ka poras palielinās, dažkārt tiek inficētas, kas sliktākajā gadījumā veicina pūtītes parādīšanos. Tādas ārējas ietekmes kā piesārņojums, stress un smogs tikai pasliktina poru stāvokli. Ne visas inficētas poras var būt lielas, taču visām tām nepieciešama aprūpe un ārstēšana, lai poru iekšienē noņemtu atmirušās šūnas un sebumu.

Ikdienas sejas higiēna palīdz savilkt poras, mitrināt, tonizēt un padarīt ādu veselīgu. Zemāk mēs piedāvājam ideālu produktu sēriju, kas kļūs jūsu labākie sabiedrotie poru samazināšanā.


Clear balance ir Skeyndor līnija, kas tika izstrādāta tieši priekš ādas un poru uzkošanai.


Attīrošas putas, kuras lieto ikdienas ādas kopšanai, intensīva pretiekaisuma formula savelk un iztīra poras. Efektīvi un delikāti palīdz atbrīvoties no piemaisījumiem, regulāri lietojot, tas ievērojami uzlabo problemātiskās ādas izskatu.

Normalizējošs seboregulējošs serums, kura pamatā ir īpaši izstrādāta formula, lai attīrītu un savilktu poras, samazinātu taukainu spīdumu. To lieto ikdienišķi un lokāli problemātiskajās vietās.

Attīrošs atjaunojošs serums – savelk poras, normalizē epidermas reģenerācijas procesus, nesatur eļļas. Dažus revitalizējošā seruma pilienus ieteicams ar maigām, apļveida kustībām uzklāt uz sejas, īpašu uzmanību pievēršot ādas defektiem.

Attīrošs aizsargājošs gēls ir vērsta uz ādas aizsargfunkcijas uzlabošanu, novērš slēgtu komedonu veidošanos, tai ir matējošas īpašības, nesatur eļļas un sašaurina paplašinātās poras. Uzklājiet želeju pa visu seju, līdz tā pilnībā uzsūcas, īpašu uzmanību pievēršot problemātiskajām vietām.

Ikdienas rutīna.

No rīta:

Sāciet ikdienas sejas kopšanu ar attīrošām putām. Uzklājiet tās sausai ādai ar vieglām kustībām. Ļaujiet putām darboties dažas sekundes un nomazgājiet ar lielu daudzumu vēsa ūdens. Pēc tam izmantojiet normalizējošo serumu, masējot ādu līdz pilnīgai absorbcijai. Visbeidzot, izmantojiet nelielu daudzumu aizsargājošās tīrīšanas želejas, atkal masētu seju.

Vakarā:

Sāciet ar dziļu tīrīšanu ar atīrīšanas putām. Pēc tam izmantojiet normalizējošo serumu, masējot ādu līdz pilnīgai absorbcijai. Visbeidzot, izmantojiet aizsargājošo attīrošo želeju, atkal masējot seju, līdz produkts pilnībā uzsūcas.

Tas ir viss.

Atcerieties, ka papildus šai ikdienas rutīnai katru nedēļu varat izmantot skrubjus vai maskas, lai padarītu ārstēšanu pilnīgāku.

Rakstiet uz mūsu e-pastu, ja jums ir kādas šaubas! Mēs vienmēr esam klāt 🙂

Visi produkti ādas kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: