06.07.2018 Skeyndor | Jaunumi | Jutīgas ādas kopšana vasarā

JUTĪGAS ĀDAS KOPŠANA VASARĀ


Vasarā pievērsiet uzmanību visjutīgākajām ādas zonām!


Siltums, saule, hlors baseinā, gaisa kondicionēri… Mūsu āda, it īpaši vasarā, ir pakļauta dažādiem ārējiem faktoriem, kas to var izmainīt. Tāpēc šajā gada laikā mums ir jāpievērš paaugstināta uzmanība mūsu ādai. It īpaši jutīgas ādas gadījumā. Ir svarīgi atcerēties, ka cilvēkiem ar šāda veida tipa ādu ir trauslāka aizsardzības barjera, tāpēc to āda ir vairāk pakļauta agresīviem faktoriem. Tādējādi, sākoties vasarai, var rasties ādas hipejūtība, ko raksturo apsārtums, nieze, dedzināšanas un spiediena sajūta, sausa āda un citas nepatīkamas sajūtas. Tātad, ja jums ir jutīga āda, šajā gada laikā ir nepieciešams maksimāli palielināt tās aizsardzību.

Vai vēlaties zināt, kā to izdarīt? Zemāk mēs par to pastāstīsim!

Kā rūpēties par jutīgu ādu vasarā


Kosmētika jutīgai ādai.

Viens no faktoriem, kas var izraisīt ādas iekaisumu, ir saskarsme ar dažiem kosmētikas līdzekļiem vai to sastāvdaļām. Tāpēc ir svarīgi lietot produktus, kas īpaši izstrādāti jutīgai ādai, piemēram Aquatherm līnijas produktiem ar augstu termiskā ūdens saturu.

Maigā tīrīšana.

Sejas pīlings un tīrīšana var ļoti izžāvēt jutīgo ādu, tādēļ ir ieteicams izmantot mīkstus sejas higiēnas līdzekļus, piemēram, micellaro ūdeni, kosmētikas noņemšanas līdzekli vai maksimāli maigus sejas tīrīšanas produktus.

Intensīva mitrinoša.

Laba mitrināšana ir labākais veids, kā aizsargāt ādu un radīt jutīgai ādai visērtākos apstākļus. Aquatherm mitrinātāji veicina šo uzdevumu un papildus aizsargā ādu no ārējās ietekmes.

Aizsardzība no saules ietekmes.

Jutīga āda ir ļoti atkarīga no saules gaismas iedarbības, tādēļ ir svarīgi lietot kvalitatīvus sauļošanās līdzekļus pret visu saules starojumu spektru: ultravioletais starojums (UVA un UVB), infrasarkanais un zilās gaismas starojums. Ādai ar paaugstināto jūtību vislabākā aizsardzība ir Blue Light Technology SPF 50+. Lietojot krēmus ar aizsardzību no saules gaismas ikdienā, tie ne tikai aizsargā ādu no kaitīgiem starojumiem, bet arī dziedē un mazina apsārtumu.

Papildus komforts ādai.

Lai nodrošinātu komfortu, mēs iesakām izmantot nomierinošu masku vienu vai divas reizes nedēļā, piemēram, Bi-zone soft mask. Turklāt vēl viens svarīgs produkts jutīgai ādai vasarā ir ampulas SOS Recovering Concentrate no Uniqcure, jo tie nomierina ādu un ļauj uzreiz atgūt tās balansu.

Svaigums un tūlītējs atvieglojums.

Ceļojuma laikā ādu ietekmē gan laika apstākļu izmaiņas, gan agresīvā vides ietekme. Šādā gadījumā SOS Anti-redness un termiskā ūdens koncentrāts kļūs par labāko palīgu jutīgai ādai, ja rodas diskomforts un apsārtums.


Tādējādi jutīgas ādas īpašnieki var arī ērti un bez riska pavadīt vasaras brīvdienas, vienkārši mazliet jāpaltina āda.

Preces jutīgas ādas kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: