30.09.2018 Skeyndor | Power C+ | Jaunās paaudzes POWER C+

JAUNĀ PAAUDZES POWER C+


Jaunums! POWER C+ jaunā paaudze.


Skeyndor uzņēmums prezentē jaunumu – jaunās paaudzes POWER C+ !

Viens no izaicinājumiem, ar ko mēs saskārāmies, bija uzdevums palielināt efektivitāti un attiecīgi uzlabot POWER C+ formulu, un mēs to paveicām!

Tagad profesionālā programma POWER C+ sasniedz spēcīgu antioksidantu iedarbību – 35%. Tas ir iespējams pateicoties C vitamīna (25%) kombinācijai ar augļu ekstraktiem, tādiem kā, granāta un acai (10%). Šī kombinācija deva mums iespēju radīt perfektu recepti nogurušai un fotovecojošajai ādai, kurai ir nepieciešams papildus spilgtums. Jaunā produktu formula intensīvāk cīnās ar brīviem radikāļiem, nomierina, atjauno un baro ādu. Tika uzlabots arī ādas toņa normalizēšanas effekts. Modernā POWER C+ versija spēj efektīvāk sasniegt ādas atjaunošanas rezultātus, nodrošinot tās elastību, enerģiju un kvitalitāti.

Jauns izgaismojošais antioksidantu serums

Bet tas vēl nav viss. Mēs vēlamies prezentēt Jums jaunu izgaismojošo antioksidantu serumu no POWER C+ sērijas. Pateicoties savam bagātīgam aktīvo vielu sastāvam (12,5% C vitamīna, 3% un 2% granātābolu acai), tas nodrošina trīskāršo antioksidantu iedarbību, intensīvo ādas normalizāciju un izgaismošanu, pigmenta plankumu un mazo defektu noversšanu. Ar jauno izgaismojošo serumu POWER C+, jūsu mājas apstākļu kopšanas procedūras kļūs pilnvērtīgākas.

Ieteikums: redzamu rezultātu sasniegšanai, izmantojot POWER C +, tikai 14 dienu laikā, ir jāapvieno ārstēšana pie kosmetologa ar mājas kopšanas procedūrām. Tikai šajā gadījumā jūs varat sasniegt maksimāli labus un pamanamus rezultātus, un jūsu āda izskatīsies spīdīga un pilna ar dzīvesspēku.

Negaidiet, jautājiet par uzlaboto POWER C+ sēriju savam kosmetologam vai tuvākajā skaistumkopšanas salonā.

Publikācijas Tag: