24.10.2017 Baltic Beauty 2017

Izstāde Baltic Beauty 2017


3.–5. novembrī 2017. Izstāde Baltic Beauty 2017 (stenda №C26)


3.–5. novembrī starptautiskā izstāžu centrā Ķīpsala notiks leģendārā Baltijas skaistumkopšanas iestāde – “Baltic Beauty 2017”.

Vērienīgākais un krāšņākais skaistuma industrijas pasākums Baltijā un Skandināvijā, kas piedāvā jaunākos kosmētikas produktus, aktuālākās skaistumkopšanas tendences un profesionāļu konsultācijas.

Jau trīspadsmito reizi pēc kārtas izstāde “Baltic Beauty” apvienos vienā laikā un vietā gan tirgus līderus, gan jaunas kompānijas, kas ļaus piedāvāt apmeklētājiem maksimālo jauno produktu un pakalpojumu skaitu.

Kompānija SKEYNDOR jau ceturto gadu piedalīsies izstāde un būs pārstāvēta stendā C26. Aicinām visus ieinteresētos, kolēģus, partnerus un draugus apmeklēt mūsu ekspozīciju.

Izstādes ietvaros notiks jaunās līnijas SKEYNDOR – POWER OXYGEN prezentācijā. Līnija tika speciāli izstrādāta lai pasargāt ādu no lielpilsētas arējas vides agresīvas ietekmes. SKEYNDOR – POWER OXYGEN nav mode, bet unikāls sabiedrotājs un īsta nepieciešamība cilvēkiem, dzīvojošiem urbanizētā vidē. Līnija POWER OXYGEN ir vērsta uz ādas piesātinājumu ar skābekli un tās aizsardzību pret priekšlaicīgo novecošanos.

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu kompānijas viesu skaitā izstādes “Baltic Beaty 2017” ietvaros!

Kontakti: info@sianbeauty.lv, tel. +371 25133566

Oficiālā izstādes mājaslapa: http://www.bt1.lv/bb

Seminars notiks: Ķīpsalas iela 8, Rīga, Latvija

Publikācijas Tag: