22.03.2019 Skeyndor | Cilmes šūnas Skeyndor kosmētikā

CILMES ŠŪNAS SKEYNDOR KOSMĒTIKĀ

Kāpēc cilmes šūnas ir derīgas?

Vai jūs zināt, ka no katras jūsu cilmes šūnas rodas apmēram 10 000 ādas šūnās? Tas notiek tāpēc ka jūsu ādas šūnas nepārtraukti reģenerē. Vidējais cilmes šūnas dzīves ilgums ir apmēram 21 dienu. Viņas rodas visdziļākos slāņos, un pabeidz savu dzīves ciklu epidermā, kur mirst, aizsargājot cilvēku no agresīvas ārējas vides iedarbības. Tādējādi, cilmes šūnas ir dzinējspēks, nepieciešams lai pastāvīgu atjaunot jūsu ādu.

Kas notiek laika gaitā?

Gadu gaitā cilmes šūnu aktivitāte samazinās, tāpēc mēs sākam pamanīt pirmās novecošanās pazīmes: āda kļūst plānāka un maigāka, parādās vājums un grumbiņas, izzūd spilgtums… Faktiski, pēc 40 gadu vecuma ādas atjaunošanās cikls palēninās un var aizņemt divreiz vairāk laika, nekā jaunībā, kas krietni ietekmē sejas izskatu.

Vai ir jēdzīgi izmantot ārstēšanu ar cilmes šūnām pirms 40 gadu vecuma?

Jā. Piemēram, kad tiek lietotas agresīvas procedūras, tādas kā pīlings, kas noņem daudzas ādas šūnas vienlaicīgi. Neskatoties uz to, ka jaunāka āda reģenerē ātrāk, ir vērts palīdzēt jūsu cilmes šūnām atjaunot jūsu epidermu, ar ārstēšanu, kura aktivizē jaunu un veselīgu šūnu izstrādāšanu.

Kā strādā ārstēšana ar cilmes šūnu palīdzību?

Atbilde šķiet parasta, taču tā ir ilggadīgo zinātnisko pētījumu rezultāts. Vairāk nekā 50 gadīga pieredze kosmecēvtikas sfērā ļāva SKEYNDOR izstrādāt divas produktu līnijas, kuras satur savā sastāvā cilmes šūnas.

Anti-novecošanas līnija SKEYNDOR ETERNAL satur atjaunojošo liposomu spēku, kuras tiek iegūti no augu izcelsmes cilmes šūnām. Liposomas iedarbojās uz mūsu epiderma cilmes šūnām, ļaujot tām izstrādāt vairāk vitālu dermālo vielu, aizpilda grumbas, nostiprina ādu, padara sejas krāsu spilgtāku.

TIMELESS PRODIGY procedūra no SKEYNDOR – “tehnoloģiskā” pērle, visaptverošs rituāls pret novecošanās pazīmēm. Tās formula satur 50 miljonu Damaskas Rozes cilmes šūnu atjaunojošo spēku, kas kopā ar 10 citiem iedarbīgiem aktīviem ingredientiem novērš pigmenta plankumus, grumbas, vājumu, dziļi mitrinot ādu, atdzīvinot tās izskatu.

Tas ir pārāk skaisti, lai būtu patiesība?

Kaut gan tas var izkratīties par burvību, tā ir tīrā zinātne! Ja jūs joprojām esiet vērsts skeptiski pret ārstēšanu ar cilmes šūnām, sazinieties ar jūsu uzticamo kosmetologu un pārbaudiet rezultātus patstāvīgi, jo zinātnei ir jābūt apstiprinātai ar praksi. Mēs, savukārt, ceram, ka SKEYNDOR kosmētisko līdzekļu daudzveidībā jūs atradīsiet tieši to produktu, kas ir domāts jūsu ādāi!

Visi produkti ādas kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: