19.07.2017 SKEYNDOR - Blue Light Technology

BLUE LIGHT TECHNOLOGY


Tehnoloģija Blue Light no Skeyndor


Aizsardzība no saules: vai jūs zināt par tehnoloģiju Blue Light?

Pašlaik, pārstāvēti tirgū saules aizsargkrēmi pasargā no ultravioletā starojuma (UV) un infrasarkanā starojuma (IS), taču neaizsargā ādu no redzamā saules starojuma diapazona (HEV), tā sauktās zilās gaismas (Blue Light). Vai jūs zināt, kā ietekmē jūsu ādu zilā gaisma un ko darīt, lai pasargātu sevi?

Kas ir Blue Light?

Blue Light ir dabiskās izcelsmes starojums un izplūst no saules. Organisms izmanto to, lai regulēt dabīgos miega ciklus. Eksistē arī mākslīgā gaisma, kas kaitē mums, to mēs saņemam saskare ar dažādām elektroniskām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem, portatīviem datoriem, galda lampām, dienasgaismas un led (LED) starojuma.

Redzamā spektra starojumi (VIS), gan dabiskās, gan mākslīgās izcelsmes, arī ir kaitīgi ādai. Redzamās gaismas (HEV) ilgstošās iedarbības sekas ir:

  • Plankumu parādīšanās uz ādas.
  • Ādas elastības zudums, grumbu parādīšanās.
  • Fotonovecošanas.

Kādas ir atšķirības starp UVB, UVA, redzamo un infrasarkano starojumu?

  • UVB starojums: piešķir ādai iedegumu, iekļūstot epidermas līmenī.
  • UVA starojums: tieši atbildīgs par fotonovecošanos, iekļūst dziļākos dermas līmeņos.
  • Redzamā gaisma: iedarbojas un maina hormonu funkcijas antidepressīvā efekta, paātrina ādas novecošanos.
  • Infrasarkanais starojums (IS): sniedz siltuma sajūtu, kas ir atbildīga par iedegumu.

Atklājiet Blue Light Technology no SKEYNDOR.

Skeyndor, paliekot veltīta zinātniskajai pieejai kosmetoloģijas jomā, kļuva par pirmo kosmētikas zīmolu, kas radīja inovatīvu produktu līniju, kurā tika pielietota zinātniski pierādītā metode, lai aizsargāt no plaša spektra saules starojuma (UVB-UVA-HEV-IS), kuru iedarbība ir kaitīga mūsu ādai.

Tas ir inovatīvs risinājums fotoaizsardzībai, kas ļauj samazināt nevēlamo ādas defektu radīšanās risku, it īpaši pacientiem, kam ir pigmentācijas traucējumi un/vai tiem, kas iziet terapiju un ārstēšanu, lai novērstu hiperpigmentāciju.

Tā tehnoloģija ir ne tikai zinātniski-tehniskais projekts, tā ir jau apstiprināta realitāte. Par ieguldījumu zinātniski pamatotu tehnoloģiju izstrādē uzņēmumam Skeyndor tika piešķirta balva: Inovāciju Atzīšana (Reconocimientos Cecot al Progreso Empresarial).

Piedāvājam Jums jaunu produktu līniju, lai aizsargātu no saules!

Aizsargkrēms SPF50+. Sejas krēms ar augsto aizsardzības līmeni no saules starojuma, kas ir paredzēts īpaši jutīgai pret saules starojumu ādai. Krēma tekstūra ir maiga un viegla, viņš neatstāj taukainu spīdumu un lipīgu sajūtu, un ir ražots pēc tehnoloģijas “dry touch”. Turklāt, piešķir ādai vieglu toni un ir ūdensizturīgs. Aizsargā no plaša spektra starojumiem: UVB, UVA, HEV un IS.

SKEYNDOR - Blue Light TechnologyFluīds SPF30. Fluīds ar augsto aizsardzības līmeni no saules starojuma, kas ir ideāli piemērots jebkuram ādas tipam un vecumam. Neaizstājams līdzeklis ar ilgstošu uzturēšanos saulē. Var izmantot gan sejai, gan ķermenim, ūdensizturīgs. Tā tekstūra ir maiga un viegla, viņš neatstāj taukainu spīdumu un lipīgu sajūtu, un ir ražots pēc tehnoloģijas “dry touch”. Aizsargā no plaša spektra starojumiem: UVB, UVA, HEV un IS.

SKEYNDOR - Blue Light Technology