26.06.2018 Skeyndor | Jaunumi | Ādas pīlinga priekšrocība pirms sauļošanās

ĀDAS PĪLINGA PRIEKŠROCĪBA PIRMS SAUĻOŠANĀS


Ādas pīlinga priekšrocība pirms sauļošanās.


Ar vasaras sezonas sākumu ir pienācis laiks sagatavot ādu sauļošanai.

Papildus saules aizsarglīdzekļu lietošanai, katru reizi, kad mēs dodamies atpūsties pie jūras vai saules, mums ir jāizmanto arī cita kosmētika, kas palīdzēs mums izskatīties labāk un iegūt vienmērīgāku iedegumu.

Viens no šādiem svarīgiem soļiem, kas ir nepieciešami skaistajai vasaras ādai, ir pīlings.

Bet vai jūs zināt, kādas ir pīlinga izmantošanas priekšrocības pirms sauļošanās?


Atjaunota āda.

Pateicoties pīlingam, mēs paātrinām dabiskos ādas atjaunošanas procesus, novēršot piesārņojumu un mirušās šūnas, kas uzkrājas epidermā, virspusējā ādas slānī. Tā rezultātā ādas izskats paliek samtaināks un svaigāks, savukārt tās tekstūra padarās maigāka. Turklāt, pigmentācijas plankumi un daži redzami ādas trūkumi paliek mazāk pamanāmi..

Vienmērīgs iedegums

Pīlings pirms sauļošanās veicina ādas atjaunošanos, kas ļauj iegūt vienmērīgu iedegumu, bez ādas lobīšanās un pigmentētiem plankumiem, un ilgāk to saglabāt.

Aizsardzība pret sauli.

Lai gan tas var būt pārsteigums, bet pīlingu pasargā mūs no bojājumiem, izraisītiem ar ultravioleto starojumu, tādejādi samazinot iespēju saslimt ar ādas vēzi. Tas ir saistīts ar to, ka pīlings stimulē ādas reģenerāciju un aktivizē proteīnu, kas atbild par ādas aizsardzību no UV-stariem.

Padomi ādas pīlingam.


Reizi nedēļā.

Lai saglabātu visas priekšrocības, ko dod mums pīlings, ir ieteicams veikt pīlinga procedūru apmēram reizi 7 dienās.

Labāk pirms gulētiešanas.

Optimāls laiks pīlingam – pirms gulētiešanas, tas ļaus ādai atjaunoties līdz rītam. Taču neaizmirstiet, ka tūlīt pēc pīlinga nav ieteicams pakļaut ādu intensīvai saules iedarbībai, viņai ir jādod nelielu atpūtu.

Sejas pīlings

Papildus skurbiem, mūsdienās ir īpaši sejas pīlingi, kuru pamatā ir skābes un fermenti, kas dziļi attīra ādu un veicina ādas atjaunošanos. Dažas maskas arī veic šo funkciju, piemēram, MyMask Fruit Jam un MyMask Dark Coal. No otras puses, daži serumi un krēmi naktī arī rod pamanāmu lobīšanās efektu, tāpēc tos var lietot katru dienu. Visbeidzot, pastāv lobīšanas ampulas, piemēram, Uniqcure Renewal Peeling Concentrate, kas ļauj intensīvāk apstrādāt ādu ar atklātām porām vai pūtītēm.

Skrubji ķermenim.

Ķermeņa skrubis jāpiemēro ar mīkstām masējošām apļveida kustībām, koncentrējoties uz tādām vietām kā elkoņi, ceļgali un papēži, kur parasti ir augsta atmirušo šūnu koncentrācija. Visērtāk to var izdarīt dušas laikā, jo pēc izmantošanas skrubja pārpalikas ir nepieciešams noskalot ar siltu ūdeni. Daži skrubji palīdz arī sasniegt atjaunošanās un tīrīšanas efektu, piemēram, Body Sculpt Fango Corporal Remodelante.

Kosmētikas efekta uzlabošana.

Noņemot piesārņojumus un mirušās šūnas, āda paliek daudz jutīgāka pret jebkuru turpmāku ārstēšanu. Tādēļ, pēc pīlinga, ieteicams lietot dziļi mitrinošus līdzekļus un līdzekļus ar augstu aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju.

Kosmētiskās procedūras salonā.

Lai uzlabotu pīlinga rezultātus mājās, apmeklējiet savu kosmetologu, kas var dod profesionālus padomu efektīvai pīlinga lietošanai.

Tātad, ja jūs jau esat saplānojis atvaļinājumu pie jūras un uz saules, neaizmirstiet par pīlingu un iekļaujiet to savā pastāvīgā kosmētikas aprūpes plānā.

Pīlinga līdzekļus Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: