20.06.2018 Skeyndor | Jaunumi | Ādas kopšanas miega laikā

ĀDAS KOPŠANAS NOZĪME UN PRIEKŠROCĪBAS MIEGA LAIKĀ


Ādas kopšanas nozīme un priekšrocības miega laikā.


Saule, piesārņojums, temperatūras izmaiņas, stress… Dienas laikā mūsu ādu ir nepieciešams aizsargāt no daudziem negatīviem ārējiem faktoriem. Toties pa nakti āda atpūšās un atjaunojas.

Labai atveseļošanai ir nepieciešana laba atpūta. Kamēr mēs guļam, mūsu āda veic sava veida „pārbuvi” nākamajai dienai. Notiek hormonu sekrēcijas ikdienīgu vajadzību korekcija, šūnu reģenerācija, atjaunojas un pāriet uz miega režīmu funkcijas un processi, kas bija aktīvi dienas laikā un kuriem ir nepieciešama atpūta.

Visticamāk Jums ir zināma sajūta, kad pēc slikti pavadītas nakts, Jūsu āda pamostas “sliktajā garastāvoklī”: noguris izskats, slikts tonis, izteiktas grumbiņas un trūkumi… Tas tikai apliecina, kalabs miegs ir ir viens no svarīgākajiem faktoriem ādas izskata uzlabošanai.

No savas puses, mēs varam palīdzēt ādai šajā dabiskā reģenerēšanas procesā, pastāvīgi un pareizi izmantojot kosmētiskos līdzekļus pirms miega.

Kā rūpēties par ādu pirms miega.

Ādas attīrīšana.

Dienas laikā epidermas mirušās šūnas un piemaisījumi uzkrājas ādā, tādēļ pirms gulētiešanas ir nepieciešams attīrīt ādu ar tīrīšanas pieniņu, micellaro ūdeni vai tīrīšanas želejām, atkarībā no ādas tipa. Pretējā gadījumā poras tiek bloķētas, un šūnu oksigenācija vairs nav optimāla.

Turklāt pastāvīga un pareiza ādas tīrīšana ir svarīga, lai atvieglot aktīvo komponentu iekļūšānu āda – tas krietni palielina tālāk izmantojāmo ārstēšanas metožu efektivitāti.

Atcerieties, ka šis solis ir svarīgs, neatkarīgi no tā, vai dienas laikā tika izmantota kosmētika vai nē.

Nakts krēmi.

Pēc sejas attīrīšanas ir nepieciešams izvēlēties sejas procedūras, kas veicina un uzlabo ādas dabiskos reģenerācijas procesus miega laikā.

Šī iemesla dēļ, papildus nakts krēmiem, kas satur mitrinošās vielas, ir nepieciešams izmantot arī līdzekļus, kas satur aktīvās vielas ar barības, antioksidēšanas, depigmentācijas, reģenerācijas, anti-novecošanās, stiprinošanās vai detoksikācijas efektu.

Turklāt, īstais laiks izmantot efektīvas aktīvās sastāvdaļas ir pirms gulētiešanas, jo kamēŗ mēs guļam, āda netiek kaitēta. Toties nevajag pārspīlēt – labāk izvairieties no šādu sastāvdaļu lietošanas, ja pavadīsiet daudz laika saulē.

Serums sejai.

Kā mēs zinām, miega laikā mūsu ādas aizsargfunkcijas un barjera funkcijas atslābinās, tādēļ āda ir vairāk pakļauta aktīvo kosmētisko līdzekļu sastāvdaļu absorbcijai.
Tieši šī iemesla dēļ serums, esot ļoti augsti koncentrēts, ir ideāli piemērots ādas kopšanai naktī.

Skrubji un maskas.

Izmantot pīlingu ādai ir vēlams pirms gulētiešanas, jo tā ir agresīva procedūra, kas pieprasa laiku atjaunošanai. Neaizmirstiet, ka uzreiz pēc pīlinga nevajadzētu pakļaut ādu saules staru ietekmei.

Nakts arī ir vispiemērotākais laiks maskas uzklāšanai, jo šai procedūrai nepieciešams laiks, kura no rīta patiešām trūkst.

Turklāt tas ir ideāls veids, kā atpūsties no ikdienas problēmām un sagatavoties miegam.

Tātad, ir ļoti svarīgi atrast pāris minūtes, lai parūpēties par savu ādu pirms gulētiešanas, tad no rīta tā atmaksās jums ar skaistumu, maigumu un samtainu mirdzumu.

Līdzekļus ādas kopšanai nakts laikā Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: