16.09.2018 Skeyndor | Ādas kopšana pēc vasaras beigām

ĀDAS KOPŠANA PĒC VASARAS BEIGĀM


Ādas kopšana pēc vasaras beigām


Kopā ar vasaras nogali, mūsu iedegums pazūd un uz ādas sāk parādīties ārējo kaitēkļu negatīvās ietekmes iezīmes, kuras ir raksturīgas saulainajam sezonam.

Tādēļ, septembrī parasti var pamanīt, ka āda kļūst ar vien vairāk dehidrēta un rupja, grumbas paliek izteiktākas un dažkārt parādās arī tumši pigmenta plankumi.

Turklāt, saules starojums varēja izraisīt arī izmaiņās mūsu ādā, tāpēc tā var kļūst apsārtusi un iekaisēta. Taču no otras puses, temperatūras pārmaiņas, kondicionieri un hlors, kas saturas, piemēram, baseina ūdenī – parasti paaugstina ādas jutību.

Un galu galā, pēc atvaļinājumiem āda, it īpaši sejas āda, ir pakļauta stresam vairāk nekā parasti, gaisa piesārņojuma un pārlidojumu dēļ.

Vislabāk būs izmantot agrīnā rudens periodu ādas atjaunošanai.

Padomi ādas atjaunošanai pēc vasaras beigām:

  • Pīlingam ir jābūt pirmajam solim ādas atjaunošanas procesā. Ar pīlinga palīdzību, mēs spēsim stimulēt epidermas reģenerāciju un iegūt maigāku, gludāku un spilgtāku ādas toni. Paralēli, mēs sagatavosim ādu, lai tālāk tā spētu labāk absorbēt kosmētisko līdzekļu aktīvās vielas, kuras ir nepieciešamas ādas reģenerācijai. Dermapeel Pro līnija uz α-hidroksi skābes un bioloģisko peptīdu bāzes, būs ideāli piemērota šai procedūrai.
  • Viena no visizplatītākajām ādas problēmām pēc vasaras sezonas ir jaunu plankumu izveidošanās, grumbu izcelšana, ādas toņa izmaiņa, āda dehidrēšanā un jutīgums. Tāpēc ir ieteicama ādas intensīva ārstēšana, kura balstās uz katra cilvēka individuālā ādas tipa. Pateicoties 8 dažādiem UNIQCURE koncentrātiem no SKEYNDOR jūs uzreiz redzēsiet rezultātus.
  • Vasaras sezonas beigās ir ieteicams mainīt arī ikdienā lietojamo kosmētiku. Ja Jums parādās problēms ar pigmenta plankumiem, tad izmēģiniet produktu līniju Power Retinol, kura tiek bāzēta uz koncentrētā, augstiefektīvā, tīrā retinola. Šīs līnijas produkti ir domāti hiperpigmentācijas un grumbu ārstēšanai. Otrādi, ja jūsu āda zaudēja spilgtu nokrāsu, palika bālāka, tad kosmētikas līnija Power C+ spēs padarīt ādu spilgtāku un sabalansēt toni, pateicoties C vitamīnam un granāta ekstraktam.
  • Taču nevajadzētu aizmirst, ka Jūsu kosmetologs ir jūsu labākais draugs un palīgs, kurš vienmēr spēs pastāstīt par visiem produktiem un procedūrām, kuras labāk atbilst konkrēti jūsu ādas tipam un stāvoklim. Procedūras salonā dod iespēju ne tikai paaugstināt kosmētiskās kopšanas procedūru efektu, bet arī saņemt maksimāli pamanāmus rezultātus, maksimāli īsajā laika posmā. Tādēļ, mēs iesākam vērsties jūsu estētiskā skaistuma centrā, lai pēc profesionālās ādas stāvokļa noteikšanas, sastādīt individuālo ārstēšanas plānu, tādā veidā iegūstot maksimāli efektīvo ādas atjaunošanu.

Patiesībā, jauna ārstēšanas kursa sākums ir īstais laiks uzstādīt jaunus mērķus ādas kopšanas procesā. Atrodiet nedaudz laika jūsu dienas plānā, lai parūpētos par savu ķermeni, ādu un garu.

Palutiniet sevi!

Visi produkti ādas kopšanai Jūs varat atrast mūsu veikalā.

Avots: Blog Skeyndor

Publikācijas Tag: